Fedora 7 - Jak wgrać obsługę multimediów?

Proszę o jakąś działającą instrukcję jak uruchomić w Fedorze obsługę multimediów, gdyż jak na razie nic mi nie działa (mp3,mpc,wma,wmv,avi…).

Mój problem polega na tym, że komputer z Fedora 7 nie ma (i nie dostanie) dostępu do internetu, więc wszelakie instrukcje z automatycznym ściąganiem kodeków i bibliotek odpada.

Mam za to na dysku całe repo livna i Fedora Everything, jednak chyba kolejność w jakiej instaluję multimedialnie brzmiące nazwy bibliotek nie jest zbyt prawidłowa.

Z góry dziękuję za pomoc.

Dodatkowy problem: Gdy do instalacji próbuję uruchomić menedżer pakietów Fedory, wyświetla mi, że nie ma sieci i się zamyka.

Wszystko instaluję komendą rpm (ivh lub -Uvh) i próbuję aż zależności się spełnią.

// Poprawiłem tytuł wątku, oraz post - nie krzycz.

Kaka’

Jak nie masz neta, to będziesz miał same problemy z fedorą. Płyta fedory niewiele zajmuje i nie ma dużo aplikacji. Dla ludzi nie mających neta dobra jest mandriva

Ale przecież napisałem, że mam ściągnięte wszystkie repozytoria jakie wydano do Fedory (Everything -> ok. 8GB i lvna (multimedialne) -> 0k250MB)… Tak więc problemem nie jest zawartość płyty, tylko co i jak zainstalować?

Instalujesz najpierw biblioteki, a potem zależności. A czemu chcesz nie dopuścić fedory do neta?

Zależności? Chodzi o biblioteki, które są potrzebne do instalacji tych multimedialnych, czy jakieś dowiązania muszę wykonać?

Bo np. wczoraj sobie skompilowalem i zainstalowalem najnowsze xine z dodatkami ze strony xine, ładnie siedziało w katalogach, tylko że żaden program nie widzi…

Bo nie mam w domu neta, a obudowa po wymianie trafiła mi sie tower…