Felerny Colin!

Kupiłem dzisiaj grę Colin 2004 i przy instalacji, na 3 płytce wyskakuje mi erorr!

Próbowałem tej sztuki na 2 czytnikach i w tym samym momencie mam ten sam problem, nie czyta mi kawałka płyty i kuniec!

Ponieważ kupiłem to badziewie w Tesco, mam nadzieję, że mi wymienią te g******** bez problemu, tylko mnie męczy problem, czy ja sam nie jestem winien, że nie mogę prawidłowo zamontowac tej aplikacji?

Dokładniej ?

Kup komputerswiat - tam jest taka pani jak Kasia Tez ona pomaga w takich rzeczach

Ona jest od porad prawnych a Kerimus nawet w Tesco jeszcze nie był!

nic Ci nie pozostaje jak zwrócić grę :?

Kerimus topic jest już w dziale GRY, więc może skończ swoje OTy :? :? :?

A kto to może wiedzieć ?

Only , you!

Nie jestem cudotwórcą - podałeś zbyt mało danych.

Szkoda czasu na takie spekulacje - zareklamuj

grę w sklepie i tyle, ale to już przecież wiesz :stuck_out_tongue:

Niekoniecznie :slight_smile: (mam na myśli reklamowanie).

Kerimus, co to za error ??

Czy przypadkiem nie o braku jakiegoś pliku czy jakoś tak ??

Bo jesli tak, to spróbuj w ten sposób (tylko musisz mieć dwa napędy):

Wkładasz płytkę 1 do napędu i instalujesz.

Kiedy poprosi o płytke drugą, włóż ją do drugiego napędu, tamta pozostawiając w pierwszym. Wskaż tylko drugi napęd i instaluj.

Kiedy poprosi o płytkę 3, to wyjmij drugą i włóż trzecią (pierwsza pozostaje cały czas w pierwszym napędzie) i instaluj.

Powodzenia (u mnie zadziałało).

Updt.

Ponieważ Colin jest na czterech płytach bodajże, z czwartą postępujesz tak samo.

Ten problem opisany jest tutaj

http://www.cdprojekt.info/pomoc_problem.asp?pid=197&gid=692

z tym, że tutaj jest porada dla jednego napędu.

ale jak się kupuje grę oryginalną to chyba nie może być czegoś takiego że brakuje jakiś plik czy trzeba się nagimnastykować aby zadziałała :? Gra powinna chodzić i tyle.

Przecież, ja nie jestem piratem, abym bawił się w jakieś podchody z instalacją!

To jest normalnie skandal!

Mało tego przez tą dziwną instalację, gra zaczeła chodzić, ale nie prawidłowo, i w ogóle nie da się zdeinstalować przez normalne procedury, tylko przez polecenie usuń!

To jest chore! !!

spróbuj skopiować ten dysk na kompa i jak będzie prosił o dysk 3 to mu podaj lokalizacje na kompie :lol: , a jak przy kopiowaniu wyskoczy error to do reklamacji [a ten error to błąd danych CRC?]

Owszem, już próbowałem, niestety kopi brakuje 2 MB danych (chyba tych uszkodzonych)

Widać nadaje się tylko do wymiany.

Pojadę dzisiaj do Tesco i napiszę Wam co załatwiłem. :smiley:

Grę kupiłem, za względu na niską cenę jako “Fajna cena” (49 zł)

ford_focus czytałeś moją wcześniejszą wypowiedź ???

Nie ma takiej opcji aby coś było zgubione z płyty. Gra ma działać i koniec dyskusji. Kerimus oddaj tą grę i dodatkowo ochrzań tych ludzi że Ci G*** sprzedali !!

Będę musiał spalić dodatkową porcję benzyny, i za to powinni mi zapłaić!

U mnie jest teraz 10 stopni mrozu, więc tej benzynki trochę pójdzie + 5 km do Tesco! :evil:

Na szczęście nie robią z tych spraw ceregieli. Już nie jedną rzecz u nich wymieniałem, lub reklamowałem i nie było z tym problemu!

Jest to jedyny plus tych hipermarketów!

no to jest z czego się cieszyć , że nie sprawiali problemów. Jak ja kiedyś też chciałem coś oddać to wielka gatka była i w końcu machnąłem ręką.

Nie poszło tak jak chciałem! :frowning:

Niestety, filmów i gier nie wymieniają od ręki! :evil:

Owszem, przyjeli reklamacje, która polegała na napisaniu protokołu i muszę czekać 2 tygodnie na załatwienie sprawy. Boję się, że nic nie zrobią i oddadzą mi tą samą płytkę twierdząc, że jest nowa.

Nie wiem, czy u nich można na miejscu sprawdzić felerną płytkę?

Zobaczymy po tym terminie! :roll:

PS:

Detektyw odstaw ostre narzędzia, bo nie długo Twój avatar będzie Ciebie przedstawiał w plasterkach!

i to jest cały urok supermarketów. Mogę się założyć że dostaniesz dokładnie taką samą płytkę. Może nawet więcej porysowaną. Ale cóż z nimi nie wygrasz ! :?

PS.

To nie jest jeszcze finalna versja avatara 8)