FF 3.0 jak to z nim naprawde jest?

master of disaster - widać nie wykazałeś odpowiednio dużo silnej woli, żeby rozwiązać problemy, a prawdopodobnie są do rozwiązania…

Może teraz pobiją rekord w odinstalowaniu tego badziewia :lol: Normalnie ten pasek adresu jest nie do przejścia, wiecie ilu ludzi wytoczy sprawę FF o odszkodowanie z powodu rozwodu :lol:

Pasek adresu można łatwo zamienić na ten znany z poprzedniej wersji.

Hmm… śmiem wątpić.

Mnie udało się pasek adresu raczej upodobnić do tego z FF2, lecz nie udało mi się przywrócić jego pełnej funkcjonalności.

Dokładnie, narazie pasek można upodobnić do tego z FF2. Po porażce FF3 czekam na IE8 :smiley:

Jak porażka? Oceniacie przeglądarkę po głupim pasku adresu?

Co wy się tak przyczepiliście do tego paska? Mnie osobiście podoba się jego funkcjonalność, gdyż dzięki niemu często nie muszę wpisywać całego adresu strony. Jak chcecie, to możecie pogrzebać w about:config wpisując w pole filtru “browser.urlbar”. Można tam m.in. włączyć autouzupełnianie paska i wyłączyć tą listę ze stronami, która pokazuje się przy wpisywaniu adresu.

Osobiście sądzę, że FF3 jest znacznie lepszy od poprzedniej wersji i nie należy najnowszego liska oceniać jako porażki.

Można spróbować tego rozszerzenia Old Location Bar. Jest jeszcze w fazie testów, ale czytałem, że działa (sam nie testowałem, bo Awesomebar przypadł mi do gustu).

Pasek jest główną częścią (funkcjonalnością) przeglądarki więc po czym mam oceniać po wyglądzie? Zresztą ten pasek to jeden z wielu problemów…

Próbowałem wielu sposobów ale lubię proste rozwiązania! FF2.

To rozszerzenie już polecałem na forum.

Ale nawet ono nie przywraca pełnej funkcjonalności paska adresu FF2 (jak fantomy pojawiają się niektóre adresy z zakładek, brak przewijania paska adresu), mimo to, jak na razie, chyba to rozszerzenie jest najlepszym rozwiązaniem. Co prawda Old Location Bar jest rozszerzeniem eksperymentalnym, ale nie zauważyłem żadnych błędów wygenerowanych przez nie.

Pamiętajmy, że siłą Firefoxa są rozszerzenia i myślę, że wkrótce doczekamy się rozszerzenia eliminującego “udogodnienia” AwesomeBar.

Jednak miło by było, gdyby twórcy FF3 pozostawili prawo wyboru użytkownikom, jaki pasek adresu chcą stosować.

Też mam tego antywirusa i przeglądarkę i wszystko świetnie działa. A z FF3 nie miałem jeszcze żadnych problemów.

Hmm, nie wiem. Wysypuje się, nie pobiera plików do końca, może coś poprawią; jakoś do lisa zbyt przyzwyczajony jestem ;]