FF i cookies

jak w firefoxie wlaczyc obsluge cookies ?

Narzędzia=>Opcje=>Prywatność=>ciasteczka=>zezwól witrynom na ustawianie ciasteczek, zaptaszkowujesz

hmm, mam tak, ale jak chce ogladac teledyski na interi to mi wyskakuje ze musze miec wlaczona opcje cookie

Sprawdzałem u mnie też wyskakuje ten komunikat mimo iż mam włączoną obsługę cookies :o Pod IE to samo :o Chyba coś na tej stronie się zepsuło

co z tym zrobic ? ;/

Coś jest spaprane na stronie Interii i to od pewnego czasu.

Problem ze stroną teledyski.interia.pl

Tutaj jest rozwiązanie, powinno wydaje mi się działać też w Fx, ale jak aplikuje się javascripty w tej przeglądarce, może niech ktoś inny rozjaśni :stuck_out_tongue: . Wiem tylko TYLE .

W Operze:

http://operawiki.info/SkryptyUzytkownika

Tworzymy Nowy->Dokument tekstowy w windzie, zmieniamy nazwę na np. interia-teledyski-fix i rozszerzenie z .txt na .js. Zatwierdzamy. Kopiujemy “szczepionkę” i wklejamy do tego pliku. Wrzucamy do katalogu ze skryptami. Gotowe.

OK. Rozwiązanie dla Opery jest skuteczne.

(Temat z forum Opery zaledwie wczorajszy :slight_smile: )

czy można go napisać a notatniku ?

Oczywiście, to właściwie na jedno wychodzi (przecież pliki .txt i tak są domyślnie w nim otwierane).

w notatniku nie ma opcji .js.

Jakiej opcji?!

Przecież po prostu przy zapisie pliku w polu Nazwa pliku: zmieniasz *.txt na np. interiafix.js.

Odnośnie Greasemonkey i Firefoxa - plik powiniem mieć rozszerzenie: .user.js

firefoxgreasemonkeyjavascriptdk4.th.jpg

Działa!

skąd ją wziąść?

Sombria (forum Opery)

Zapisałem ten tekst do notatnika wybrałem folder gdzie go umieściłem ,w opcje java script wpisałem ten folder i wyskakuje mi ten komunikat,że nie obsługuje ciasteczek.