FFXII czy FIFA 08?

Chcę sobie kupić grę na PS2, ale nie mogę się zdecydować.

Final Fantasy XII czy Fife 2008 PL ?

Co byście wybrali ?

Wiesz. Osobiście nie lubie RPG-ów :smiley: . Wziąłbym FIFE 08 :D. Ale to musisz wiedzieć co Ty wolisz :slight_smile:

Fife 08 =P~

ja tez FIFA a najlepiej PES 2008

Final fantasy…

ale tak swoją drogą, sorki że to powiem, ale co wyrasta z ludzi, którzy awet nie wiedzą w co lubią grać. Rozumie jakby się ktoś zapytał PES czy Fifa, ale porównywać RPG i grę sportową?? Bez przesady…

Ja bym kupił Final Fantasy bo grałem w FIFA 08 i powiem ci jedno.

FIFA 08 to jest to samo co FIFA 07 i FIFA 06

Ale to jest moje zdanie. :mrgreen:

http://www.nokaut.pl/gry-playstation/fi … y-xii.html

Powiedzcie mi , czemu ta gra w niektórych sklepach jest co najmniej dwa razy droższa?

( to raczej ta sama gra więc chyba lepiej wydać ok.80 zł niż ok.200 :shock: )

Myślicie, że ta gra będzie do kupienia w Media Markt ? Tak, czy inaczej pojutrze wpadnę sprawdzić :stuck_out_tongue:

Różnice cenowe są czasami w sklepach kolosalne! !!

Zawsze przed kupnem jakiejś gry radze dobrze sprawdzać ceny! !!

żeby Cię nie wyrobili :stuck_out_tongue:

Dobra, myślę, że FFXII to dobry wybór. Najwyżej potem będę żałował. Podobno ma fajną grafikę.

P.S.

Grał ktoś w PS2 przez neta? Jak się gra z kimś (np. w Fife 2008 ;P) to wszystko dobrze chodzi?

Bywają jakieś lagi czy coś w tym stylu ? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Grał ktoś na w Fife 2008 na PS2 przez neta?

Fifa 08 to totalne zero przez durze Z napisane … jak wybierasz miedzy tymi dwoma tytulami to tylko FFXII.

Pozdrawiam.

Czy grafika jest ładna oceń sam.

Zobacz sobie na screeny w poniższym linku:

http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=3871

Tu są screeny z PS2.

Mi się nawet podobają.

Kolega ma PS2.I też Final Fantasy XII i bardzo chwali sobie grafikę.

Dzięki wszystkim. Kupiłem sobie FFXII w Media Markt ( ostatni , egzemplarz,) i jak narazie nie żałuję…chyba.

Grafika niezła - to prawda, ale strasznie trudno się tam nabija levely. Po godzinie nabiłem może ze dwa :shock: Poza tym te wykupowanie licencji itd. k… jeszcze mnie to nieco przeraża. No cóż, nikt nie mówił, że będzie łatwo. I pozdrawiam oczywiście :smiley:

Dobrze zrobiłeś, mi już fifa oczami i uszami wychodzi :smiley: