Fifa 06. Problem z grafiką


(Nilderan) #1

Witam. Podczas gry w Fife 06, gra bardzo sie tnie, nie wiem czym to jest spowodowane. Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej, najnowszego DirectX, oraz najnowsze stery do płyty głównej. Mój komp to: AMD Sempron 2500+, 1 GB Ram, Gigabyte GeForce 6600. Wcześniej miałem Radeona 9250 i gra chodziła normalnie. Nie mam żadnego syfu na kompie (Czyściłem rejestr, defragmentacja, itp.). Prosze o pomoc.


(Ozzi91) #2

a jaka instalacje wziales? pelna czy minimalna? bo jesli minimalna to sprobuj na plenej dane beda wtedy z dysku odczytywane


(system) #3

Zgadza się może coś nie tak masz z napędem. Możesz także sprawdzić jakie masz temperatury na kompie podzespołów podczas grania i kiedy nie grasz... AJkie jest zużycie procesora... Więcej danych musisz tu zamieścić :smiley:


(Nilderan) #4

Instalacje wziąłem pełną, temperatury w normie, jeśli chodzi o zużycie procesora to także jest ok. Napęd DVD jest sprawny. Słyszałem że Geforce 6600 podobno gryzie się z Fifą 06 w sensie takim że gra sie tnie, nie wiem czy to prawda. W inne gry np. FEAR, gram na wysokich detalach i nie ma tego problemu. A nie będe przeinstalowywał systemu dla jednej gry. 8)


(Kulaa 01) #5

Najlepsze karty graficzne to Radeony. Nie ma takiej gry, w której by nie pasowała karta.

Pozdro :twisted:


(Nilderan) #6

Sterowniki w wersji BETA 91.28 rozwiązały problem :D. Pozdro.


(Myszonus) #7

Jak nie wiesz nie piszesz :?