FIFA 06 triki

Czytałem w recenzjach gry że możliwości trików są rozbudowane.Pytanie jakie triki znacie w fifie i jak się je wykonuje?

Chyba shift i strzałki z tego co słyszałem…

Dołączam się do pytania autora. Jakies triki umiem ale obawiam sie, że ciekawych kombinacji nie znam, dlatego jesli ktos jest juz wirtuozem w tej sprawie to niech tu cos napisze. Nie wiem też jak grając na klawiaturze można zmieniac podczas meczu taktyki-na padzie mozna i to dosc łatwo, no ale mnie interesuje klawiatura.

Proszę o pomoc. Z góry dzięki. Pozdrawiam

Triki wykonujesz Z+Strzałki, Oraz Shift+Strzałki oraz C+Strzałki

Ale caly czas trapi mnie temat szybkiego ustawiania taktyk podczas meczu. Zaczynam karierę i chciałbym wiedzieć jak to się robi. Na padzie grając analogiem wystarczy wcisnąc odpowiedni przycisk + strzalka krzyżaka i taktyka dziala(np spalony, kontratak), a jak to zrobic na klawiaturze ?

Dokładnie sam nie wiem jak to robic a jest to przydatne :oops:

Podobno w nowym Komputer Swiat Gry jest poradnik do fifa 2006 ide to oblookac do empiku :smiley:

Już wiem co z tymi taktykami !

Taktyki ofensywne na numpadzie 2,4,6,8

Taktyki defensywne tez na numpadzie 2,4,6,8, ale z wcisnietym Q

Można jeszcze chyba 5ką(a jak nie to pobrobujcie innymi) na numpadzie ustawiac nastawienie zespolu - ofensywne-defensywne co oznaczone jest strzałeczką.

maeski dzieki :smiley: Faktycznie działa i dosyc fajnie wychodzi.

Kim gracie Ja Betis Sevilla poziom Zawodowiec i po 15 meczach jestem 3 :roll:

Ja gram Celticiem na początkujący ale coś za łatwo idzie(1 miejsce i duzo bramek), trza bedzie zmienic na wyższy poziom. Jeszcze kalecze sie w dryblingu troche, ale może sie kiedys nauczę…:confused:

P.S. Czy przycisk C i Z mają jakies zastosowanie w obronie ? Wiem tyle ze D odbiera się piłkę, a Q robi się podwojenie krycia. Jak ktos odkryje jakieś przydatne zagranie czy cos takiego to niech napisze.

Dwa razy nacisniecie C powoduje przywołanie drugiego obroncy :slight_smile:

A Z nie odkryłem jescze :smiley:

Klika się Shift i robi takie kółko nad piłą lub kółeczko “ala” Zidane :slight_smile:

Wciskając Q + S podajemy do kolegi z teamu i wybiegamy do przodu nastepnie wciskami np. S,W i dostajemy podanie czyli tzw klepka- spróbujcie bo przydatne jest to zagranie.

Pozdrawiam

Ale razem naciskamy czy po koleji :?

Biegniemy z piłką trzymając Q(ale nie długo bo sam zacznie wybiegac) i kiedy kolega z teamu bedzie wolny to wciskamy szybko S i strzałka- podanie idzie do kolegi a my wybiegamy na wolną pozycje i teraz pozostaje wcisnąć W- na dojscie, S-do nogi, albo A górą. Popróbujcie, dzięki temu łątwiej się gra.

P.S. To zagranie Q + S trzeba wykonać w miarę sprawnie, można nawet jednoczesnie wcisnąc Q+S i strzalka w którą stronę podanie.

Ciężko jest opisać, trzeba to samemu jakoś wykonać.

A drązy mnie jedno pytanie.

Czy jest cos takiego jak ustawienie Taktyki przed meczowej tak jak miało to miejscie w fife05.

P.S Pierwszy sezona na zawodowcu Betisem 2 miejsce :smiley:

No przed meczem jest pokazana taktyka i skład druzyny przeciwnej, a sam możesz wybrać zarządzaj zespołem i ustawic taktyke i składzik.

P.S. Pierwszy sezon na początkujący(2 poziom)Celtikiem 1 miejsce 30-3-0

Zaczynało juz byc nudno-Żurawski 57 bramek, muszę zwiększyć poziom bo powoli zasypiam na meczach (mój najwyzszy wynik 9-0, 7 goli Żuraw strzelił:P)

Kurde a ja teraz na Zawdowcu tagrze Betisem gromie po 3:0 trzeba sie zabrac za Klase Swiatową :smiley:

Więc znalazłem w internecie poradnik w którym dokłądnie są opisane wszystkie tricki w fifie 06 i w jaki sposób je zrobić. Poradnik można pobrać z TĄD. Lecz niestety poradnik jest w języku angielskim więc dobrze by było żeby ktoś przetłumaczył to na j.polski i udostępnił na forum.

Jak dla mnie wszystko mniej więcej z tego poradnika jest jasne, ale tłumaczenia się nie podejmę, poczekam na lepszego “anglistę”.