Fifa 07 błąd w lidze interaktywnej>połączenie sieciowe


(DomiX333) #1

Siema, a więc nie mogę zagrać w fife 07 przez neta, loguje mnie automatycznie ale jak daje ligi interaktywne loguje sie na niej i wyskakuje błąd z microsoft explorer;/ a przecież neta mam. Pomóżcie jak wiecie o co chodzi. Dzięki


(Mimlad) #2

Gra oryginalna ??


(Monczkin) #3

Skoro prosisz na forum o pomoc z problemem, to po co powielasz zbędne informacje w tytule? Nazwij temat konkretnie. Zapoznaj się z zasadami pisania na forum.


(DomiX333) #4

oryginalna


(Mimlad) #5

Spróbuj przeinstalować Fifę 07...


(DomiX333) #6

to nie chodzi o przeinstalowanie gry. Potrzebna jest jakaś aktualizacja online ale nie wiem skąd ją wziąć


(Mimlad) #7

Łatki do Fify 07 http://polska.ea.com/downloads/*/8908/23/


(DomiX333) #8

No ściągnełem ale jak chce zainstalować wyskakuje okienko : adres fify ... program files/ea.... daje ok i po 2 sek. pisze "Old file is not found.However,a file of the same name was found. No update done since file contens do not match" Weż niech ktoś mi pomoże chce zagrać z kimś online a nie moge :frowning:


(Mimlad) #9

A masz EA Online czy coś takiego?? Przy instalacji Fify 07 powinieneś zainstalować taki specjalny program by grać przez Internet :wink:


(Grzesio Pesio) #10

jak kolega kilka postów wyżej powiedział że pliki są stare :slight_smile: to ten błąd to ci wyskakuj jest potwierdzeniem :slight_smile: wpisz w google Uaktualnienia Online do fify, ściągnij i powinno działać :slight_smile:

P.S. masz fife 08 ? może zagramy 1 vs 1 ?


(DomiX333) #11

no to właśnie to zrobiłem i te uaktualnienia nie chca sie wgrać :stuck_out_tongue: