Fifa 07 mam problem żeby wygrać.Pomóżcie:)

Witam.

Gram już rok czasu i nie mogę rozgryźć tajemniczych kombinacji przycisków.

Gram dosyć dobrze,tzn.potrafię myśleć,przewidywać,kombinować,nie panikuje,nie strzelam na pałę.itd

Problem polega na tym że:-

1.Nie mogę odebrać przeciwnikowi piłki,jedynie mogę mu wybić,piłka wtedy odskakuje i niewiele mi to daje.Przeciwnik (nie każdy,ci lepsi tylko) odbiera mi piłkę tak że ma ją od razu i cały czas przyklejoną do nogi.Potrafi mnie wyprzedzić każdym praktycznie piłkarzem i zabrać piłkę.

2.Ustawianie się zawodników/krycie/wychodzenie na pozycje itd.Problem mój polega na tym że bardzo dużo piłek tracę,z tego względu że moi zawodnicy zmieniają pozycje w czasie podania,tzn idą do przodu.Jest to mega wkurzające.Często tak mam że strzelę w słupek lub bramkarza,ale nigdy nie ma komu dobić.Przeciwnik zawsze ma w odpowiednim miejscu(tzn tam gdzie się piłka odbije przeciwnika.

Bardzo często nie mogę wyjść z własnego pola,bo wszyscy moi zawodnicy za plecami.3-4 podania i się kręcę jak ten debil bo nie mam komu podać.

3.Przy podaniach/dośrodkowaniach przeciwnika,mój obrońca robi bardzo często ruch do tyłu,i nie ma nad tym kontroli.Przez ten ruch tracę bardzo dużo goli,żeby nie to to bym poszedł do przodu i wybił piłkę.Wygląda to tak>mój zawodnik stoi na linii podania,i żeby nie ten ruch do tyłu to bym śmiało doszedł do piłki i ją wybił.Jest to bardzo często przy bezpośrednim strzale na bramkę.

Jeszcze kilka problemów by się znalazło.

Uprzedzając pytania.fifa oryginalna.

To co wszystko napisałem to jestem w 100% pewny że tak jest.Problem nie polega na tym że trafiam na lepszych przeciwników.problem jest w sterowaniu.

Wiem co mówię bo widzę jak grają inni.Druga sprawa to kilka razy mi się udało odebrać piłkę w cudowny sposób,tylko nie wiem jak,wciskam różne przyciski i raz mi się udało.

Niedawno doszedłem do tego że bardzo ważne są klawisze Q i C .tzn.rozpoczęcie biegu/modyfikator taktyki, i kontrola tempa/zwolnienie obrony .

Jeden z nich odpowiada na pewno za ustawianie się piłkarzy,tylko nie wiem jak go używać,tzn kiedy i jak długo go trzymać.Kilka razy mi mecz już wyszedł bardzo fajnie,przeciwnik który mnie zawsze ogrywa,nie istniał.Wynik był 5:1 dla mnie.24 strzały na bramkę moje,8 jego.

Raczej na pewno też jeden z tych klawiszy + jeszcze inne (jeden lub dwa) odpowiada za cudowne odebranie piłki.

Proszę o pomoc bo już nie mam siły,a bardzo lubię w to grać.Dodam że gram tylko na necie.

freak!