FIFA 07 na Windows 7 - możliwe?

Właśnie kupiłem tą gierkę, ale nie mogę jej nawet zainstalować. Po kliknięciu na Autorun.exe pokazuje mi, bym włożył CD/DVD 1 do napędu. Z tego co czytałem to ta gra ludziom na Viscie chodzi, więc i tu powinna. Da się coś zrobić?

Spróbuj odpalić plik setup.exe

Gra z legalnego sklepu??

z allegro, ale na prawdę nic nie wzbudza podejrzeń co do legalności. Była fabrycznie zafoliowana.

nie mam pliku setup exe, chyba że w jakimś podfolderze.

Nie wiem jak ten plik sie może nazywać Ale szukaj aplikacji i plików wykonywalnych któryś odpali instalator

Ok działa już, wystarczyło przekopiować pliki na dysk twardy.

Na Pececie działa, bo jedzie z płyty, gorzej na netbooku

Uruchomiony obraz w Deamon Toolsie Lite nie wystarcza a Alcoholu 52 % również (Nie mam już co prawda komunikatu o braku płyty, ale po kliknięciu na skrót pojawia się tylko ramka FIFY i wszystko znika)

Czy mając oryginał mogę sobie legalnie scrackować tą grę, i czy będzie chodził tryb online? No bo nie ma cudów inaczej chyba gry nie odpale na netbooku.

Skoro w taki sposób musiałeś ją instalować to masz gre w jakiś sposób zmodyfikowaną a to oznacza instalujesz pirata.

Co do crackowania Jest ono nie legalne chociaż w jakimś topiku tu na forum użytkownik nie pamiętam niku ale stwierdził że crakowanie gry jest legalne pod warunkiem że masz oryginał a crakujesz ją po to aby Ci napęd nie uszkadzał płyty(rysował).

Z taką argumentacją ja sie zgodzę są napędy co rysują i rzeczywiście po kilku instalacjach płyta nadaje się albo na ozdobę na żyrandol albo za okno.

Producenta to jednak nie obchodzi i o ile sam nie zdejmię tego zabezpieczenia poprzez patch to ty sam to omijając łamiesz licencje czytaj piracisz grę

Tak więc scracować możesz ale to nie legalne co do trybu online są craki które blokują o tryb a pozatym Jak mówiłem prawdopodobnie kupiłeś ładnie zapakowanego pirata więc wątpie aby klucz był prawidłowy

Wyjąnij tylko Obrazu Gry używasz na notboku tak? Na PC zainstalowałeś z płyty?

Co do ostatniego zdania dwa razy na tak.

Gdyby to był pirat to raczej gra wymagałaby koniecznego scrackowania. Tutaj od razu po instalacji gra uruchamia się.

Widzisz trochę źle cie zrozumiałem Zmylił mnie ten post

Co znaczyło by że masz jakąś wersje portable czy coś a taka jest nie legalna

Po prostu przekopiować pliki oznaczało dla mnie że zrobiłeś kopiuj wklej Bez udziału oryginalnego instalatora więc to mi nasunęło pomysł z piratem ale po wyjaśnieniach twoich stwierdzam masz Oryginał.

Tyle że nie rozumiem skoro masz płytę z grą to nie możesz jej włożyć do notboka i jeszcze raz zainstalować?

Jeżeli nie aktywowałeś trybu onnline na PC to na 2 kompie będzie działał jeżeli jednak już na PC grałeś przez neta to mu się adresy nie zgodzą i możesz być nawet zbanowany albo uznany za Crackera który chce sie podpiąć pod czyjeś konto.

Jest jeszcze jedno ale w tej wyliczance jak dobrze kojarzę fifa po instalce łączy się z serwerem w celu sprawdzenia autentyczności i jak ci się połączy na lapku to gra ci wywali pirata

Ponieważ już raz ją jakby aktywowałeś a o ile wiem tego typu programy są na 1 stanowisko

I żeby grać na lapku serwer musiałby dostać info gra z PC usunięta i dezaktywowana

Nie jestem prawnikiem Samo zrobienie sobie obrazu ale tylko na użytek własny jest legalne (Stajesz się zmorą apokalipsą która niszczy wielkie firmy) w momencie użycia cracka

Reszta poprzedniego posta od 2 zdania jest jak najbardziej prawidłowa ten stanowi sprostowanie i rozwinięcie poprzednika

Bo widzisz ja nie mam notebooka tylko netbooka-a więc brakuje mu napędu/nagrywarki DVD, stąd potrzeba uruchamianie gry z obrazu płyty. Z lenistwa nie rejestrowałem gry podczas instalacji.

Gwoli ścisłości zupełnej instalator udało mi się uruchomić po przekopiowaniu ręcznym plików z płyty na dysk twardy (Wtedy Autorun.exe zadziałał) :slight_smile:

A wracając do tematu crackowania, to jednak trochę szkoda, jeśli jest tak jak napisałeś, że kupując oryginalną grę, nie można sobie w nią legalnie pograć na netbooku. Producenci powinni pomyśleć nad jakimiś uregulowaniami w tej kwestii.

Oki to przenieś obraz na 2 komp zainstaluj zarejestruj i graj będzie to legalne bo cracka nie będzie potrzeba

Tylko zamontowanego obrazu a do sprzedającego Napisz że płyta była walnięta Ale działa

No właśnie problem w tym, że zainstalowanej gry nie mogę na netbooku odpalić,bo po kliknięciu na skrót do FIFY krzyczy włóż DVD do napędu. Widocznie jakoś rozpoznaje że to kopia jednak i płyta zamontowana na wirtualnym dysku nie zdaje egzaminu.

To zabezpieczenie nazywa się DDR i Czy tak czy tak Na netboku będziesz miał pirata.

Opcja

A) Robisz obraz pewnym wysoko procentowym programem w wersji czerwonej on powinien pozbyć sie problemu ale omijasz zabezpieczenie więc piracisz

B) Crackujesz czytaj wyżej co robisz

Jest Opcja 3

C) tyle że finansowa podłączasz zewnętrzny napęd tylko czy dasz rade i instalujesz