FIFA 07 - problem z grą przez sieć!

Witam!

Niedawno probowalismy z kolega ktory tak samo jak ja ma neo 512 pograc przez siec LAN w fife 07. Wszystko na poczatku wygladalo ok! Zainicjowalem serwer i on sie dolaczyl wyskoczylo okinko z wyborem zespolow potem z wyborem stron i gdy juz ladowalo sie gra nasze paski wczytywania zatrzymywaly sie w polowie i nagle pojawialo sie boisko i napis ze “Połączeni utracone”. Tak dzieje sie zawsze nie zaleznie od tego czy on jest Hostem czy ja. Czy wie ktos moze jak temu zaradzic?? Napisze jeszcze ze jak ja lacze sie z innym kolega to wszystko przebiega bez zarzutu…natomiast gdy moj kolega sie chce sie z tym innym kolega polaczyc to dzieje sie to samo co w momecie gdy ja chce z nim grac. Wyglada na to ze problem tkwi w jego komputerze. Licze na pomoc! !!

Możliwe, że jeżeli Twój kumpel ma Firewalla to on przerywa połączenie.

To nie to powoduje problemy z gra. Powylaczalismy wszystkie Firewall’e i efekt byl ten sam :frowning:

A może któremuś z Was rozłącza się w tym momencie Neostrada?

Używacie aplikacji dosepowej czy samemu skonifgurowanego połączenia?

Nie, nie, to tez nie to poniewaz my caly czas jestesmy ze soba polaczeni w Hamachi…

nie wiem ja takżę gram przez neta w fife z moim kumplem z jednego klubu z POLAND Man Utd i także najczęsciej po 1 połowie mi się pojawia taki komunikat Połączenie utracone. Ale to jedynie jak z nim gram bo jak gram z kims innym to gra chodzi bez zarzutu no może troszkę się zacina :stuck_out_tongue: