Fifa 08 i Euro się tnie

Witam.Mam taki problem. Mianowicie normalnie grałem sobie w fifę 08 na full detalach. Miałem formata więc zainstalowałem fifę ponownie i przez około 1 dzień chodziła normalnie. Jednak po tym czasie gra zaczęła mulić niezależnie od tego jakie detale ustawiałem (full,najmniejsze, nawet rozdziałka 640x480 nic nie pomogła) Podobnie miałem z EURO. Zainstalowałem i na full detalach działała dobrze. Po 1 dniu znów zaczęło się robić to samo. Dodam, że skanowałem kompa antywirusem.Miałem defragmenta. Czyściłem kompa CCleanerem. Nic nie pomogło. Dodam, że już kiedyś miałem taki problem ale nie pamiętam co zrobiłem, że pomogło :smiley: Mój sprzęt :

Intel Celeron 2.80 GHz

512 MB RAM

GeForce 7300 GT

Stery dobre wgrałeś do karty graf…? Może jakiś element się przegrzewa, zainstaluj stery do płyty głównej. A directxa masz?

Stery wgrałem z płytki ale kiedyś jak mi się nie cięło były te same. Stery do płyty głównej zainstalowane i directx również. Czekam na dalszą pomoc.

Musi miec directa skoro włączył grę…Sciągnij najnowsze stary z Nvidi pod 7300 i zainstaluj…

Najnowsze stery nic nie pomogły…