Fifa 08 i problem z grą wieloosobową

Probuje się połączyć z kumplem przez neta i wyskakuje mi okienko ,że mamy inne składy albo,że mamy inną wersje gry. Jak zwykle biorę Gra wieloosobowa-Gra bezpośrednia-wpisuje jego IP a on moje i jak sie próbujemy połączyć to wyskakuje jedno z tych okienek . Proszę o pomoc

a macie taką samą wersję gry? może jakieś patche macie poinstalowane?

na pewno jeden z was instalował jakiś patch lu uaktualniał składy

oboje zróbcie reinstall i grajcie na czystej fife!

Z tym reinstallem to nawet dobra myśl ale jeszcze się save pokasują(wiadomo że jak dla kompa"odbije" to wszystko wykasuje związane z grą nawet jak mu każe tylko grę oprócz save) i cala praca pójdzie na marne . A może ktoś zna inny sposób np. żeby jakoś oczyścić grę z patchów nie odinstalowując jej? :?

Z tym reinstallem to nawet dobra myśl ale jeszcze się save pokasują(wiadomo że jak dla kompa"odbije" to wszystko wykasuje związane z grą nawet jak mu każe tylko grę oprócz save) i cala praca pójdzie na marne . A może ktoś zna inny sposób np. żeby jakoś oczyścić grę z patchów nie odinstalowując jej? :?

skopiuj save z moich dokumentów na pulpit i potem wklej z powrotem po reinstalu gry!

Mam problem prosze pomuzcie mi. Gdy chem grać w fifa 08 gra wieloosobowa to wchodze tam i nie ma zadnego uczesnika a kazdy jak pisze to nie ma takiego problemu wiec co jest ? prosze jak wiecie napiszcie DOKŁADNIE :slight_smile: