FIFA 08 - najwyższe detale pasy na ekranie

Witam!

mam taki problem a w sumie pytanie:

Na obojętnie jakiej rozdzielczość, na wysokich detalach w FIFA 08 pojawiają się jakieś pasy na ekranie, wszystko jest rozmazane!

I pytanie czy na moim sprzęcie (Amd athlon x2 4000+, Geforce 8600GT, zasilacz nie pamietam firmy ale 400W, 2gb ram’u) coś takiego może mieć miejsce?

Powiem, że inne na najwyższych pykają (NFS Carbon, MW, Sims 2, CS:Source, CoD, MoH itp.)

I najdziwniejsze jest, że kiedy nacisnę klawisz Windows i wejdę z powrotem do gry do wszystko jest normalnie do momentu aż ktoś nie zdobędzie bramki (czyli chyba do momentu zmiany kamery), po tym wszystko zaczyna się od początku i wtedy nawet kiedy zrobię windows i znowu wrócę do gry to pasy i rozmazanie nie znika!

O co może chodzić?

Proszę o pomoc

skitles01 , podaj model i markę tego zasilacza. Zobacz w Evereście Ultimate jakie masz temperatury w stresie (czyt. podczas gry)

Ale nie odpowiedziałeś na pytanie…

Czy jest możliwość żeby na takim sprzęcie to nie działało, obojętnie jaki jest zasilacz?

skitles01 , musi działać :stuck_out_tongue:

Mówię najprawdopodobniej jest to wina zasilacza, albo karta się przegrzewa.

GPU - 54 stopni

CPU #1 - 22 stopni

CPU #2 - 26 stopni

Czy jest jakiś program, którym da się sprawdzić zasilacz, czy trzeba odkręcać, moja obudowa to masakra ;/

skitles01 , trzeba rozkręcać. Innej metody nie ma :))

Chyba, że masz napisane markę i model zasilacza w paragonach od kompa :slight_smile:

Grafa chyba trochę się grzeje(?).Podkręcałeś ją?

Właśnie nie i to mnie dziwi…

Chce kupić nową kartę bo to to jakieś gó*no 8600GT Palit ;/

Chce kupić Gigabyte 9600GT co o tym sądzicie?

Aha i jeszcze nie okręciłem obudowy ;p

skitles01 , ile masz kasy na nową grafikę?

Chcę kupić za 400 zł gigabyte 9600GT 512mb

A za starą dostanę 150zł

Opłaca się?

PS. Tzn. Mam + - 300-350 zł na nową :?