Fifa 08 tnie się pod Vista

Witam.Juz dosyć dawno pisałem o problemie FIFY 08 na Viscie.Problem niestety dalej wystepuje.Już w menu gra się bardzo zacina,napisy wjeżdzają na ekran badzo powoli.Podobnie ma się z Nba Live 08.Dosyć często grywałem w te gry ale niestety na Viscie(Ultimate 64)nie da się grać :frowning: Czy może ktoś kto miał również taki problem,może poradził sobie z nim ??

C2D E4300,4GB RAM,GF 8500GE

Też mam ten sam problem :?

W inne gierki np. Pro Street CoD4 gram bez problemu żadnego cięcia a z Fifą jest inaczej…

A u mnie śmiga bez problemów, więc radzę szukać winy w sofcie, sterowniki itp. a nie w sprzęcie czy systemie.

soft też jest dobry sterowniki wszystkie mam nowe dostarczone przez producenta sprzętu…

Podczas meczu też mi śmiga bez problemu tylko w menu i filmikach wprowadzających do meczu są ścinki

No o tym właśnie pisałem, u mnie nawet w menu nie było ścinek, cały czas wszystko płynnie.

Więc nie wiem co może być powodem, ja tylko ustawiałem koligację po włączeniu gry, nic więcej.

Może sterowniki pod vistę nie są jeszcze odpowiednio dopracowane dla tej karty? Taki problem może dotyczyć konkretnej gry nie raz przeciez nowa wersja sterowników usuwa problemy z wydajonością w jakiejś grze.

mam 8600gt i dostałem 2płytki ze sterami 1->Xp 2->Vista

JacoBabyBoy

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

Łyha89

W przyszłości proszę nie podczepiaj się pod tematy innych userów. Jak masz problem, załóż własny temat.

mi zarówno podczas meczu jak i w menu FIFA08 tnie się.Inne gry chodzą znakomicie,nawet Crysis daje radę.

mój kolega ma viste i fifa08 działa mu normalnie

nawet ma gorszy sprzęt niż JacoBabyBoy

mam bardzo dobry sprzęt i system windows vista i gra fifa 08 też mi się tnie nawet bardzo

nie wiem co się dzieje

mam drugi komputer gorszy sprzetowo ale z systemem windows xp i chodzi bezproblemowo lubie te grę i jetsem rozczarowany tą vistą :frowning:

mam

mam bardzo dobry sprzęt i system vista niestety gra fifa 08 nie działa prawidłowo tnie się i to bardzo już

w meni

a co ciekawsze mam drugi sprzęt który jest dużo gorszy ale mam tam zainstalowany windows xp i tutaj chodzi bez problemu

lubię te gre ale vista mnie rozczarował totalnie =D> bić tylko brawo dla microsoft za znowu nie udany produkt [-X

i suuper… kurde… a ja mam win xp i mam taki problem ze wszystko dziala bez zarzutu… nic sie nie tnie nawet na najwyzszych detalach… ale gdy wlaczam mecz to odrazu widac smiesznych pilkarzy… tylko w filmikach czy jak bramkaz wykopuje pilke z piatki… wkurzajace to jest bardzo… prosze o pomoc! !!

dolaczam screena… -.-

beztytuulh3.png

beztytuu5za5.png

Nie lepiej zacząć grać w PESa niż męczyć się z tą mierną grą?