Fifa 08 tnie się pod Vista

(Jacobabyboy24) #1

Witam.Juz dosyć dawno pisałem o problemie FIFY 08 na Viscie.Problem niestety dalej wystepuje.Już w menu gra się bardzo zacina,napisy wjeżdzają na ekran badzo powoli.Podobnie ma się z Nba Live 08.Dosyć często grywałem w te gry ale niestety na Viscie(Ultimate 64)nie da się grać :frowning: Czy może ktoś kto miał również taki problem,może poradził sobie z nim ??

C2D E4300,4GB RAM,GF 8500GE

(Łyha89) #2

Też mam ten sam problem :?

W inne gierki np. Pro Street CoD4 gram bez problemu żadnego cięcia a z Fifą jest inaczej...

(Krzysieek88) #3

A u mnie śmiga bez problemów, więc radzę szukać winy w sofcie, sterowniki itp. a nie w sprzęcie czy systemie.

(Łyha89) #4

soft też jest dobry sterowniki wszystkie mam nowe dostarczone przez producenta sprzętu...

Podczas meczu też mi śmiga bez problemu tylko w menu i filmikach wprowadzających do meczu są ścinki

(Krzysieek88) #5

No o tym właśnie pisałem, u mnie nawet w menu nie było ścinek, cały czas wszystko płynnie.

Więc nie wiem co może być powodem, ja tylko ustawiałem koligację po włączeniu gry, nic więcej.

(Virek1987) #6

Może sterowniki pod vistę nie są jeszcze odpowiednio dopracowane dla tej karty? Taki problem może dotyczyć konkretnej gry nie raz przeciez nowa wersja sterowników usuwa problemy z wydajonością w jakiejś grze.

(Łyha89) #7

mam 8600gt i dostałem 2płytki ze sterami 1->Xp 2->Vista

(Kaka') #8

JacoBabyBoy

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

Łyha89

W przyszłości proszę nie podczepiaj się pod tematy innych userów. Jak masz problem, załóż własny temat.

(Jacobabyboy24) #9

mi zarówno podczas meczu jak i w menu FIFA08 tnie się.Inne gry chodzą znakomicie,nawet Crysis daje radę.

(rosio23) #10

mój kolega ma viste i fifa08 działa mu normalnie

nawet ma gorszy sprzęt niż JacoBabyBoy

(Lukaszek32) #11

mam bardzo dobry sprzęt i system windows vista i gra fifa 08 też mi się tnie nawet bardzo

nie wiem co się dzieje

mam drugi komputer gorszy sprzetowo ale z systemem windows xp i chodzi bezproblemowo lubie te grę i jetsem rozczarowany tą vistą :frowning:

(Lukaszek32) #12

mam

(Lukaszek32) #13

mam bardzo dobry sprzęt i system vista niestety gra fifa 08 nie działa prawidłowo tnie się i to bardzo już

w meni

a co ciekawsze mam drugi sprzęt który jest dużo gorszy ale mam tam zainstalowany windows xp i tutaj chodzi bez problemu

lubię te gre ale vista mnie rozczarował totalnie =D> bić tylko brawo dla microsoft za znowu nie udany produkt [-X

(Adamus203) #14

i suuper... kurde... a ja mam win xp i mam taki problem ze wszystko dziala bez zarzutu... nic sie nie tnie nawet na najwyzszych detalach... ale gdy wlaczam mecz to odrazu widac smiesznych pilkarzy... tylko w filmikach czy jak bramkaz wykopuje pilke z piatki... wkurzajace to jest bardzo... prosze o pomoc! !!

dolaczam screena... -.-

beztytuulh3.png

beztytuu5za5.png

(Paweł0303) #15

Nie lepiej zacząć grać w PESa niż męczyć się z tą mierną grą?