Fifa 09 niepełny kod dostępu


(Jacekszczesny10) #1

Witam wszystkich mam taki problem kupiłem grę fifa 09 w sklepie i okazało się że nie ma całego kodu dostępu , jest żle obcięta naklejka brakuje trzech ostatnich liter lub cyfr . Co mam z tym zrobić zamierzam pujść do sklepu z reklamacją , a może znacie jakiś inny sposób zeby odzyskać ten kod.


(Mirkolo7) #2

tak musisz iść do sklepu z reklamacją,

lub jeżeli wydał to CD projekt, to możesz bezpośrednio do nich.


(Cyba91) #3

Jest tylko jedno wyjście :arrow: powrót do sklepu. Innego nie widzę.Powinni wymienić Ci pudełko z grą :slight_smile:

EDIT: Masz dowód zakupu? w tym przypadku paragon? Jeśli tak to ok.


(Jacekszczesny10) #4

No jasne że mam dowód zakupu , najgorsze jest to że to prezent od mikołaja a tu lipa i trzeba czekać przynajmniej do poniedziałku . DZIĘKI za podpowiedzi :x


(Agatonster) #5

jacekszczesny ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(kijek) #6

Możesz też wysłać maila do pomocy technicznej zawierającego zeskanowaną naklejkę. Pamiętam, że ludzie tak robili z Battlefield 1942 World War Anthology, ponieważ w każdym pudełku był błędny klucz do jednego z dodatków. Nie pamiętam tylko, czy pisali do pomocy technicznej, czy do EA, ale w odpowiedzi otrzymywali poprawne klucze.