Fifa 09 niepełny kod dostępu

Witam wszystkich mam taki problem kupiłem grę fifa 09 w sklepie i okazało się że nie ma całego kodu dostępu , jest żle obcięta naklejka brakuje trzech ostatnich liter lub cyfr . Co mam z tym zrobić zamierzam pujść do sklepu z reklamacją , a może znacie jakiś inny sposób zeby odzyskać ten kod.

tak musisz iść do sklepu z reklamacją,

lub jeżeli wydał to CD projekt, to możesz bezpośrednio do nich.

Jest tylko jedno wyjście :arrow: powrót do sklepu. Innego nie widzę.Powinni wymienić Ci pudełko z grą :slight_smile:

EDIT: Masz dowód zakupu? w tym przypadku paragon? Jeśli tak to ok.

No jasne że mam dowód zakupu , najgorsze jest to że to prezent od mikołaja a tu lipa i trzeba czekać przynajmniej do poniedziałku . DZIĘKI za podpowiedzi :x

jacekszczesny ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Możesz też wysłać maila do pomocy technicznej zawierającego zeskanowaną naklejkę. Pamiętam, że ludzie tak robili z Battlefield 1942 World War Anthology, ponieważ w każdym pudełku był błędny klucz do jednego z dodatków. Nie pamiętam tylko, czy pisali do pomocy technicznej, czy do EA, ale w odpowiedzi otrzymywali poprawne klucze.