FIFA 09 vs. PES 2009 [PORÓWNANIE]

Zagrałem w pełną fife na X0 i demo na PC. Genialne podejście - dwie różne gry. Na X0 gra jest szybka,śliczna,miodna i zjada PES bez popitki. Lecz odpalam demko na Piecyku i pupa grafa mimo iż na full wygląda lipnie,rozgrywka wolna i nudna. I sterowanie myszka :confused: dziwne.

PES + pad = miodzio

FIfa bez niczego lub z padem - porażka.

Jak co roku EA mówimy papa, Konami witamy z otwartymi rękoma.

:slight_smile:

Mi tylko żal patchmakerów FIFy - gdyby dodatki monkey dragona lub Rinaldo byłyby w PESie…

Moim zdaniem nie ma o czym gadać to jasne że FIFA jest lepsza od PESA lepsza grafika wszytko jest bardziej realistyczne. PES jest bardzo daleko z tyłu pozatym w pesie nie można pograć na padzie a to bardzo boli i to jeden z miliona minusów Pesa. Pozatym nie będe sie z wami kłócił profesjonalni producenci gier zrobili porównanie tych gier i jaki był wynik?? To oczywiście proste Fifa jest 100 razy lepsza od pesa więc fani pesa niech sobie go kupują ale tracą kase na byle jaką piłke nożną kiedy można kupić doskonały symulator tego sportu FIFĘ 09. :stuck_out_tongue:

Jasne grafika lepsza :shock: ahahahahahah po lewej jest Fifa a po prawej PES a jeśli nie widzisz różnicy to okulista się kłania. Mamy tu przykład fanboya stajni EA xD W PES nie można grać na padzie ? ahaahah Niby czemu ? Nie umie się ustawić w opcjach, ojoj za trudne ? Może FIFA ma ładniejszy interfejs, ale reszta to żenada. Poważni producenci niby kto ? EA hehe :smiley: Wyczytałeś to na onecie czy wp ?

Milion minusów wymień mi chociaż 5 to będziesz super… Nie ma o czym gadać…

Śmieszą mnie takie wypowiedzi… Ci co uważają, że FIFA jest lepsza, poprostu nigdy chyba nie grali w piłkę nożną zawodo lub półzawodowo.

Bo każdy kto ma pojęcie o prawdziwej grze doceni PESa a nie śmieszną FIFE, która jest niczym.

W FIFE lepiej niech pograją Ci, którzy chcą pograć i sobie strzelić kilka bramek w meczu bo w przeciwienstwie do fify w PESa trzeba sie nauczyc grac, a pozniej sie ma satysfakcje i duzo wiecej pola do popisu.

dajcie spokój, po co sie kłócić z fanboyami ‘superaśnej fifki’

jak już było powiedziane fifa nie pokazuje nic nowego od 06

jest dla tych co później sie chwalą w piaskownicy ze wygrali z kimś hokejowym wynikiem,

aż mi sie nasuwa kawałek peji-reprezentuje biede

Fifa jest dla mało doświadczonych graczy i tyle. Pewnie wielu fanow FIFY probowali przezucic sie na pesa, bo koledzy graja

ale nie kazdy strzal to gol, wiec uznali ze malo realistyczny. Lepsza FIFA bo sie 10:0 wygrywa.

Wiecie jesteście żałośni :stuck_out_tongue: Ale ja sie nie będe z wami kłócił bo nigdy nie dojdziemy do porozumienia. Każdy ma swoje zdanie i każdy kupi to co uważa za lepsze. Tego sie nie da uniknąć. Więc może teraz porozmawiajmy o plusach tych gier a nie ciągle tylko wytykamy minusy. Kto jest za?? :slight_smile: Ja może zacznę :smiley: . Mimo tego że wolę FIFĘ to uważam że w PESIE są bardzo realistyczne ruchy piłkarzy a to wygląda ładnie… :slight_smile:

Dla wszystkich, których denerwują filmiki po każdym meczu:

Start->KONAMI->Pro Evolution Soccer 2009->Settings->Zaznaczamy “Nulify Movie Playback”.

Gotowe.

Co do tematu, to nie ma wątpliwości. PES 2009 zjada na wejściu FIFĘ 09 (bynajmniej na pecetach).

PZDR

Pes jest o wiele dynamiczniejszy i to moim zdaniem sprawia ze jest o wiele lepsza gra.

Czy może ktoś z was wie czy w demku pes 2009 da sie grać pad na klawiaturę np. z kolegą?

Powinno się dać. Pierwszy gracz musi grać na klawiaturze. Ustaw w settings (z poziomu Windowsa) sterowanie dla klawiatury wedle uznania. Pada ustaw w zakładce Controller-> CONTROLLER 2 (taki bynajmniej był sposób w poprzednich PESach).

PZDR

Jak masz 2 Pady, to się da…

Ok, dzieki za pomoc.

Ale nie mam, a bardzo chce dac wycisk koledze :stuck_out_tongue: .

fifa 09 na pc to nie to co fifa 09 na konsole , podobno to całkiem co innego,ludzie na zachodzie gadają

Szczera prawda… to zupełnie inne gry… Jedyną rzeczą wspólną jest nazwa…

Na konsole… ta grafa… ten gameplay…

ale tylko jeżeli chodzi ok konsole ;] na PC jest “KING PES 2009”

jest jedna rzecz lepsza od pesa w fifie - rzuty wolne, jedyny element gry który mi sie podoba

Jak wykonuje człowiek, to tak… Ale komputer trafia co 3 strzały :x

rafal42 zapoznaj się z regulaminem. jeszcze raz jakiś wulgaryzm i będzie nagroda :evil: