FIFA 10 i problem z płytką

Po reinstalacji mojej Visty chciałem zainstalować grę FIFA 10. Tu szok podczas instalacji wyskakuje mi błąd, że nie może odnaleźć jakiegoś pliku. Płytka jest BARDZO zarysowana. Moje pytanie brzmi, czy mógłbym jakoś zainstalować pełną wersję tej gry. Chodzi mi o to, że pobieram internetu pełną wersję i rejestruję ją na swój klucz???

Tak,dokładnie.

Możesz pobrać kopie z internetu całkiem legalnie jeśli jest zgodna z oryginałem…

Spróbuj porządnie wyczyścić płytę,miękka szmatka,woda z płynem lub spirytus.Często pomaga.

a skąd mogę ją pobrać???

Panowie, od kiedy pobieranie gier z chomika i innych tego typu serwerów jest legalne? Legalnie można pobrać tylko od dystrybutorów, w tym przypadku z EA Store/Origin. http://store.origin.com/store/eaemea/pl … .125731400

Po zarejestrowaniu klucza powinieneś mieć możliwość ściągnięcia instalatora w wersji elektronicznej.

"Wszystkie pliki na stronie mojego “chomika” zostały zamieszczone jedynie w celach promocyjnych. Pliki chronione prawem autorskim, można pobierać jedynie w celu posiadania kopii zapasowej legalnie nabytych produktów. Jeżeli nie posiadasz danego produktu, możesz ściągnąć plik(i), ale od momentu ściągnięcia na dysk, plik(i) należy usunąć w ciągu 24 godzin. Wykorzystywanie i rozpowszechnianie ich w celach komercyjnych nie jest zgodne z prawem. Autor chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie. "

Przecież to najbardziej debilna bzdura na świecie. Kopiowanie i udostępnianie gier i programów to PIRACTWO. Filmów i muzyki zresztą też, tyle że w świetle prawa pobranie na własny użytek nie jest karane, pobieranie pirackich kopii programów i gier jest już przestępstwem. Wrzucając na chomiki czy torrenty jakiekolwiek materiały chronione prawem autorskim łamiesz prawo i możesz za to odsiedzieć kilka ładnych lat, ściągając i przechowując na swoim komputerze/płytach też.

Nikt nie mówił o udostępnianiu tylko na wlasny użytek jako kopia oryginału.

Wrzucając na chomik zdaję się że to jest mój wirtualny dysk,jakim prawem łamię prawo jeśli folder ma hasło ?

Nie wiem,nie będę się spierał,ale z różnych źródeł wiadomo mi że pobrać kopie oryginału można.Chyba nawet i w telewizji o tym mówili.

Trzeba by było do ustawy zajrzeć .

a jak zarejestrować swój klucz na http://store.origin.com/store/eaemea/pl%20…%20.125731400?