FIFA 10 - Problem z zarządzaniem drużyny przed meczem

Witam, stałem się posiadaczem nowej gry - FIFA 10.

Gram z bratem na padach i mam problem:

Nie mogę zmieniać zawodników (tzw. “Zarządzanie Drużyną”) przed meczem kiedy z nim gram. - jak gram sam (na komputer) to da się zmieniać.

Tylko jak gramy w dwójkę nie ma takiej opcji przed meczem - po wybraniu stron i kliknięciu OK przechodzi od razu do gry, a nie tak jak w poprzednich wersjach gry pojawia się tryb zmian zawodników.

Liczę na szybką odpowiedz, jak na razie jestem uzależniony od graczy przyporządkowanych przez EA.

Pozdrawiam

Z góry THX

-dho94

-dho94 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Masz pady z analogami ?

Tak, gramy na padach z analogami.

mam chyba to samo

tzn problem, przy wyborze szybkiego meczu, kiedy gram na 2 osoby z bratem po wyborze zespołów nie pokazuje mi się okienko do zmian w składach

natomiast kiedy wybiorę tylko jedna drużynę do grania a drugą ma być komputer po wybraniu drużyn pokazuje się jeszcze jedno okno w którym można ustawić taktykę i zrobić zmiany w składzie

czy też tak macie jak gracie na 2 osoby? czy znacie jakiś sposób aby dało się robić zmiany w składach?

czekam na odp

z góry dzięki