Fifa 1012 wyrzuca podczas gry

Witam wszystkich użytkowników,

Mam problem z demo Fifa 12. Otóż, podczas gry wyrzuca mnie z programu. Robiłem już wiele rzeczy, jak edytowałem plik konfiguracyjny ustawień kontrolera, ustawienie priorytetu, fix do rejestru, odinstalowanie i zainstalowanie z innego źródła. Nic nie pomaga wyleczyć tego problemu.

Co się dzieje?

Przy trenowaniu w samouczku lub po kilku minutach gry wyłącza się program fifa.exe. Zarówno przy grze na padzie jak i przy grze na klawiaturze.

Sprzęt:(tutaj upatruję tą przyczynę)

NVIDIA GeForce 8600 GT (256MB)

AMD Athlon 64 X2 Dual

Core Processor 3800+

2.00GHz, 2GB RAM

Sterowniki zaktualizowane.

Czy na tych wymaganiach naprawdę nie mam szans na odpalenie Fify 12?

W innych grach też wywala? Sprawdź temperatury procesora i grafiki podczas grania.

Obstawiam Karte graficzną Znaczy za słaba

I directa spróbuj przeinstalować

Ani temperatury, ani za słabe podzespoły.

Demko jest coś niedopracowane do końca, nie da się chociażby zainstalować w przypadku, jeśli mamy zainstalowaną FIFĘ 11, trzeba rejestr edytować (po tej operacji zaś nie można odinstalować demka…).

Bo skoro gra odpala, da się coś zrobić (już jest trening odpalony), to nie ma szans na grafikę stawiać, że za słaba - FIFA 12 na najniższych chociażby powinna normalnie działać.

Znany powód. Po prostu nie ma fify 1012.

Chodzi mu o demko, gdybyś czytać nie potrafił :roll:

Odpaliłem demo na laptopie i gra. więc chyba jednak sprzęt słaby. Czasem zacina gra ale to już chyba wina lapka.

FIFA 12 - WYMAGANIA SYSTEMOWE



MINIMALNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE



System operacyjny - Windows XP SP2/Vista/7

Procesor - dwurdzeniowy 2.4 GHz

Pamięć RAM - 2 GB

Grafika - ATI Radeon HD 2900 lub lepsza, GeForce 8800 GT lub lepsza z obsługą Shader Model 3.0

DirectX - wersja 9.0c 

Karta dźwiękowa - zgodna z DirectX 9.0c

Szerokopasmowe połączenie Internetowe 512 kb/s lub szybsze do gry w sieci 

Mysz 

Klawiatura 

Uwaga: 16-bitowa głębia kolorów nie jest obsługiwana

Chociaż ja bym nie wierzył tak w 100% w te wymagania - sam odpalałem gry na słabszych kartach / procesorach, niż wymagane, a grały na średnich…

Nom oni na sprzętach się nie znają …

Zamiast testy robić to podają jakieś wymagania , których graczy zniechęca.

To nie ma na celu zniechęcenie graczy, tylko wymuszenie zakupu nowych części do komputera, taki chłyt matetingowy, jakby to Ani Mru Mru powiedziało :lol:. Od dawna wiadomo, że producenci gier współpracują na tym polu z Intelem, AMD, nVidią i innymi firmami mimo, że oficjalnie się do tego tak nie przyznają. Nowa gra z wyższymi wymaganiami, do tego wyglądająca interesująco, nie jednego zachęci do kupna nowej grafiki, lepiej taktowanego procesora, tudzież wymiany całej jednostki.