FIFA 11 Demo- jak wygląda w rzeczywistości

Ściągnąłem z jakieś strony Demo FIFA 11. Jeżeli Demo ma być swoistą reklamą gry, to tutaj jest coś nie tak.

Grafika gorsza niz w Fifie 99, sterowanie- kur… jakie sterowanie? Wyskakuje jakis dżoistik od X-Boxa i nawet nie można ustawić klawiatury. Grać się da na klawiaturze, ale z domyślnymi ustawieniami, które są mocno powalone :).

W zwiazku z ty mam takie luźne pytanko, czy ja ściągnąłem jakieś syfne Demo, czy po prostu takie jest i tyle…

Oczywiście Menu, wszystkie grafiki, składy itp, mówią o tym, że to Fifa 11. Wyprzedzam pytania tych, którzy pomyślą, że może rzeczywiscie sciągnąłem Fifa 99.

Najlepiej jak byś z tej strony pobrał: http://www.ea.com/pl/downloads

Możliwe, że dałeś wszystkie detale na low i najniższą rozdzielczość. Ale taka prawda, to jest gra żywcem przeniesiona z X360 i sterowanie również takie zostało zachowane. Ponadto jej twórca wypowiadał się, że pomimo, że jest gra w wersji na PC, to on jednak zaleca grać padem od X360 bo na klawiaturze pewnych trików się po prostu nie da wykonać.

Problem w tym, że w ogóle nie można zamienić nigdzie ustawień detali i rozdzielczości.

Rzeczywiści gra musi być żywcem przeniesiona z X360 z tego względu, że wszędzie widnieje gdzieś w opcjach dżoistik X360 i same akcenty graficzne od tej konsoli.

Mógłby się ktoś wypowiedzieć, kto posiada Demo tej gry czy rzeczywiscie tak to wygląda?

Już pomijam sam fakt, że chciałbym w to pograć, jednak intertesuje mnie bo, to coś nie chce mi się wieżyć, żeby twórcy EA, tak spartaczyli tą grę na PC? Może ja mam Demo wersji do X360 przekwalifikowane tylko na PC, coś na zasadzie emulatora?

Jeżeli chcecie zmienić sterowanie lub inne opcje w Fifa 11 w demie lub w pełnej wystarczy wejść w folder gdzie zainstalowała się gra (Program Files) następnie w folder gry, później w game i tam jest folder fifa setup i tam jest aplikacja fifaconfig wystarczy w to wejść i tam można zmieniać wszystkie opcje.

Szczerze powiem że jeżeli ktoś chce sobie pograć w dobrą fife to niech sobie weźmie fife 09. 11 jest największą porażką firmy EA. Nie stwierdzam tego bez podstaw. Posiadam wszystkie fify i niestety z żalem muszę stwierdzić że 11 jest najgorszą ze wszystkich.