FIFA 11 - nie uruchamia się, a proces znika po paru sekundach w menedżerze zadań

Hej, tak FIFA 11. Ostatnia FIFA jaką kupiłem i dalej w nią pykam. Przeniosłem się na nowy komputer (ten) i chciałem sobie pograć, a że zgubiłem płytkę, postanowiłem przenieść grę ze starego kompa na nowy. Ale po kliknięciu “fifa.exe” nic się nie dzieje, w menedżerze zadań proces znika po paru sek… Próbowałem nawet wgrać jakiś piracki crack, ale też nie pomogło :confused: Wie ktoś może, czemu tak się dzieje? Powtarzam, płytę zgubiłem, re-install nie pomoże :C Próbowałem uruchomić w trybie zgodności Win7, WinXP, Vista ale też nie zadziałało. Z góry dzięki za odpowiedź.

Kup nową grę i nie pirać w przyszłości bo nikt Ci na tym forum nie pomoże.

Ja tam nie wyczytałem nic o ściąganiu gry z torrentów, tylko o przeniesieniu gry metodą wytnij-wklej z dysku z innego kompa, także od razu nie szufladkuj, choć crack to marne rozwiązanie.

Kolego takie przeniesienie gry czy aplikacji zazwyczaj nie działa. Windows w rejestrze nie ma nic na temat tej gry i nie wie jak się za nią “zabrać”, dlatego nie działa. Niestety rozwiązanie jest jedno, jeżeli faktycznie nośnik się zapodział - kupić jeszcze raz. Klucz do FIFY kupisz nawet za dwie dychy, a przypisując go do platformy Origin nie boisz się, że zgubisz pudełko. Do wyboru, do koloru

https://www.kinguin.net/pl/catalogsearch/result/index/?p=1&q=fifa&order=min_price&dir=asc&max_price=354&dir_metacritic=desc&hide_outstock=1

Ja bym dorzucił ze może też brakować tego czego nie ma bezpośrednio w katalogach program files z XP, wtedy też może się nie uruchomić program bo wrzucił jakieś biblioteki sobie do systemowego folderu.