Fifa 11 sie zacina

Panowie otoż wczoraj kupiłem fifa 11 i od samego poczatku mam z nia problemy.Gram pierwszy mecz ustawiena grafiki na maxa i jest wszystko super zero scina.Odpalam nastepny i dzieja sie rzeczy dziwne jakies 3 moze 4 razy w ciagu meczu zdarzaja sie takie 10 sekundowe sciny co mnie bardzo denerwuje.Zmnienilem ustawienia graficzne na low i nic ciagle to samo.Wgralem patch 1.01 wgrywalem rozne pliki konfiguracyjne ktore znalazlem na roznych forach,wgrywalem rozne sterowniki beta itp ale nic nie pomoglo.Aktualnie mam najnowsze stery i direxct tez najnowszy.Prosze o pomoc moze ktos wie jak rozwiazac ten problem czy to winna sprzetu?Patrzylem na temperatury wszystko w normnie.

Moj szprzet:

Procesor: Intel Core i3 530 2,93 GHz

Pamięć RAM: 4gb

Karta graficzna: GeForce with CUDA GTX 460

Jaki masz system operacyjny.U mnie na 7 64bit to cięło się na każdych ustawieniach aż do momentu jak podkręciłem procesor do 3.2.Ale na xp jak miałem to wszystko na maxx chodziło bez podkręcania.Musisz sam we własnym zakresie pokombinować.Dużo ludzi ma problem z fifą i to o wiele lepszym sprzęcie.

Jesli masz geforca musisz pogrzebac w ustawieniach panelu sterowania nvdi.Wgraj najnowsze stery nvdii i geforca.Pozniej zmien ustawienia w panelu konfiguracje przyspieszenia physix na model twojej karty .Gtx 460. Tam masz 3 opcje wybor zalecany procesor i model twojej karty.Wgraj patcha w ustawieniach gry wyłacz msaa .W panelu nvdii zmien ustawienia obrazu 3 d na zawansowane…W zarzadzeniach ustawieniami 3 d tam musisz popatrzec i po ustawiac sobie filtrowanie i inne rzeczy tak by karta ci dobrze chodziła .Ale jak tak poustawiasz gry ci benda chodzic.Fifa płynie napewno.

Dodane 28.12.2010 (Wt) 10:32

Procesora nie trzeba kręcic by fifa sie nie cieła.

wgraj najnowszego patcha aktualizacja sterowników.

Ja mam kompa

AMd 1600le 2,2ghz

2,5gddr2

7300gt gddr3 128mb

Iteż na poczotku przygody z fifą maiłem pokz slajdów 1-2fps

Probowałem rożnych żeczy od zmany priorytetów przez stery do LOD settings

Ale poszperałem po necie i wykombinowałem

PO sciągnięciu LOD w wartość “PostFX_AutoExp”, 0 zmieniłem na “PostFX_AutoExp”, 1

POdkreciłem proca na 2,9ghz

Sciognołem crowd tweaker (do wyłączania publiki)

Zmieniłem jakośc obrzu na 16 bit

Gwarantuje że to pomoże jak nie to pisz na maila FIENIO@Interia.pl teraz mam 20~pare fps i mi tylko czasem przytnie na 0,1 s gram na ustawienach niskich

pozdrwiam i mam nadzieje że pomogłem

Ja mam kompa z prockiem XP 2.8

karta graficzna geforce 8600 GT (512mb)

2.5 gb ram i gdy włączam gre wszystko jest ok trening przed meczem w ogóle się nie tnie ale gdy włącze szybki mecz to nie da się grać po prostu jak bym oglądał pokaz slajdów pomóżcie bo nie wiem co robić :smiley: