Fifa 12, czy warto kupić oryginał?


(Ryzyk15) #1

Mam pytanie odnośnie Fify 12 oryginalnej takiej ze sklepu, chodzi mi oto, czy jak zakupie fife to ten cd key który jest chyba z tyłu pudełka oraz pobrany z neta program "origin' pozwoli mi grać w sezon live oraz inne "funkcje" Fify które są dostępne po zalogowaniu oraz podaniu cd keya. Czy to mi pozwoli grac i brać udział w tych rankingach. Mam nadzieje,że wyraziłem się jasno. W razie czego proszę o wyrozumiałość. Z góry thx i pozdro


(Jaromir Zurawski) #2

Tak.


(superbike08) #3

Tylko jeżeli chcesz grać przez neta :slight_smile:


(Ryzyk15) #4

Tak mam zamiar grać przez neta a czy do gry przez neta potrzeba jakiegoś super szybkiego łącza , moja prędkość wg strony speedtest.net to: 13.37mb/s downloads i 0.22mb/s uploads. Ja mam chyba 5 mb/s rozdzielony na 2 kopmy za pomocą routera, jak myślicie to wystarczy na grę przez neta?


(Pajwoj) #5

po 1 - Łoł, masz szybkiego neta, spokojnie powinno starczyć.

PS - 1337 hahaha lol (1337 to liczba żartów czy jakoś tak)


(Ryzyk15) #6

no tak mi pokazało na tej stronce zrobiłem chwile temu screna ,że bys mógł uwierzyć:http://imageshack.us/photo/my-images/214/mojnet.png/ , znalazłem na stronie "producenta internetu oferte internetu http://imageshack.us/photo/my-images/848/mojnetzalfy.png/ moj jest w tym czerwonym kółku.


(Xparanienormalnyx) #7

Wysyłanie masz słabiutkie... Ale jak z pingami?


(Ryzyk15) #8

z kim?/;d

mam nadzieje,że cos będzie widać;d http://imageshack.us/photo/my-images/862/pingi.png/


(Pajwoj) #9

Ping sprawdź na stronie http://www.pingtest.net i daj screena, prędkość neta sprawdź na stronie http://www.speedtest.net, i też daj screena.