|Fifa 12 po formacie

Siemka. Mam o to problem.Zakupilem fife 12 odrazu zainstalowalem i odrazu chodzilo wszystko ladnie ostatnio mialem problemy z kompem wiec zrobilem format systemu (system xp)

Zainstalowalem fife i oto moim oczom ukazuje sie logo fifa 12 i po chwili sie wylacza i do pulpitu i tak w kolko.Ktos mial podobny problem lub wie jak temu zaradzic dzieki za odp. :wink:

DirectX, sterowniki, biblioteki vc

ok to jeszcze jeden problem ale do gry assasin creed 2.PO wlaczeniu sie gry jest to samo co z fifa logo ubisoftu i pisze zakonczono sesje czas gry 3 sec xd to moze byc to samo z fifa?

Dodane 29.11.2011 (Wt) 20:15

NIc nie pomoglo wgranie directx sterownikow i bibliotek vc inne rady? ;(

mam ten sam problem z Fifą… gdzieś wyczytałem że trzeba wejść w Moje dokumenty\FIFA 12\instance0 i zmienić plik replay0 na tylko do odczytu. niby teraz nie wyłącza mi się od razu ale jak chce zagrać meczyk to wyłącza mi się na arenie przedmeczowej. Nie mam już pojęcia co to może być:/

Ja juz naprawilem ten problem.Sciagnolem CCleaner i wyczyscilem rejestr tylko ze teraz mam powiekszony ekran i przyspieszona gre mimo ze w innych tak sie nie dzieje :stuck_out_tongue_winking_eye: