Fifa 12-problem z legendarnym poziomem

Witam,jak już wiemy fifa 12 zafundowała nam ciężki chleb do zgryzienia,gracze się tego nie spodziewali i muszą uczyć się grać praktycznie…od nowa.Bardzo denerwują mnie niektóre sytuacje w nowej fifie np.zawodnicy przewracają się jak idioci,fizyka zderzeń jest dobrym pomysłem lecz baaardzo niedopracowanym…To tyczy się też nowego systemu obrony,próbując odbierać piłkę komputer czyta nasze zamiary i w tej samej chwili w której atakujemy przeciwnika od nagle zmienia kierunek biegu lub coś w tym stylu.Od niedawna próbuję swoją drużyną grać na poziomie legendarnym…masakra…komputer czyta moją grę jak nie wiem co a na klasie światowej nawet często wysoko wygrywałem,lecz bramki stracone na tamtym poziomie trudności wynikały po prostu z ułomności systemu obrony i.t.d…Proszę,doradźcie jak skutecznie pokonywać kompa na legendaru,może to idiotyczne pytanie ale może ktoś z was mnie zrozumie.Uważam że legendar odbiera radość z grania,musimy za dużo myśleć o tym co mamy zamiar zrobić zamiast po prostu cieszyć się grą,po wygranej pozostaje tylko satysfakcja i pytanie czy następny mecz będzie równie trudny a może przeciwnik nagle-co też jest do du…y staje się o jakieś 3 poziomy łatwiejszy i pokonujemy go bez trudu…Gra moim zdaniem ma dawać frajdę z grania a nie ma polegać na rocznym rozgryzaniu obrony kompa na legendarnym poziomie,to jest nudne…prosze o pomoc i przydatne wskazówki