Fifa 12 - problem z zapisaniem profilu

Witam nie grałem w fife dłuższy czas , chciałem zagrać a tu przy włączeniu profilu pokazuje się komunikat że nie można zapisać profilu , wziąłem kontynuj to można grać ale za każdym razem trzeba aktualizacje robić w FUT itp. Chciałem zrobić nowy profil i zapisać na nim stary w trybie offline bo kiedyś ta metoda pomogła ale w tej sytuacji niestety nie. Zrobiłem reinstall Fify , ściągnąłem na nowo z Origina i dalej to samo a na dodatek teraz mi zniknęły wcześniejsze zapisane profile , możliwe że są zapisane w sieci ale nie wiem jak to przywrócić i co dokładnie ma być w Origin ustawione w ustawieniach przechowywania. Proszę o pomoc bo teraz nawet zagrać nie mogę ;/

Dodane 23.04.2012 (Pn) 21:49

Zapomniałem dodać że wprowadziłem do rejestru dwa klucze bo przeczytałem gdzieś w internecie że to może pomóc a okazało się że teraz nie mogę wogóle fify włączyć. Klucze dodałem o tej wartości :


A Później zrobiłem tak : Stwórz folder FIFA12 na dysku C ,a w tym folderze stwórz folder Save .Uruchom (potwierdź dodanie) ww plik dwóklikiem przed grą.

To zmieni ścieżkę do przechowywanych przez FIFE danych.


I drugi klucz:

Po zakończonej grze uruchom drugi plik :

Zapisz jako wszystkie pliki > org.reg

Windows Registry Editor Version 5.00

To przywróci oryginalne systemowe ustawienia .Pamiętaj aby wpisać SWOJĄ NAZWĘ KONTA UŻYTKOWNIKA SYSTEMU

Zmiany ustawień wyświetlania dokonuj na zmienionej ścieżce.Możesz usunąć plik - FIFA 12\instance0\replay0.bin ,z Moich dokumentów.

jeśli ktos ma problem niech zrobi to a fifka napewno wystartuje


Teraz włącza mi się tylko początkowy ekran przed wyborem języka i dalej się nie włącza gra nawet ;/