Fifa 12 problem

Witam.

Oto mój problem z grą…

Próbowałem już wszystkiego…

Botowanie systemu i uruchamianie - nie pomogło

w moich dokumentach plik replay0 tylko do odczytu - nie pomogło

nowy użytkownik - nie pomogło

Reinstall fify ( dodam że na origin zajmuje to ponad godzinę, bo gra się ściąga w całości od nowa…) - nie pomogło

Uruchamianie jako administrator - nie pomogło

Uruchamianie w trybie zgodności XP - nie pomogło

Dodam, że wczesniej na windowsie XP wszystko śmigało jak trzeba… A teraz na siódemce takie cyrki.

Nic nie pomaga, już nie mam pomysłu, nagrałem krótki filmik, aby przedstawić dokładnie mój problem.

LINK http://youtu.be/K7TBxdxUlZo

erdk ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Hmm, jeśli naprawde nic nie działa to spróbuj zainstalować fife na wirtualnej maszynie. Program - VirtualBox

Jeśli nie robiłeś tego wcześniej:

Program służy do postawienia nowego systemu(zupełnie odrębnego od tego na którym pracujesz), czyli tak jakby nowej maszyny. Wybierasz sobie ilość miejsca na tą maszyne(będzie to zazwyczaj 1 plik) który określa ilość przestrzeni dyskowej. Skoro wspomniałeś, że działała gra na XP to spróbuj zainstalować XP. Napewno się połapiesz. Będziesz musiał wskazać plik .iso z obrazem systemu XP który się zainstaluje, a później poprostu zainstaluj grę na tej wirtualnej maszynie. Dostęp będzie okienkowy, czyli możesz sobie wyobrazić, że w okienku masz widok komputera twojego znajomego do którego jesteś podłączony zdalnie.

Musisz zajrzeć tam trochę w konfiguracje na początku i przydzielić ilość ram. 1-2GB starczą z zapasem. Później jak wszystko poinstalujesz to musisz też wybrać dobry rodzaj sieci, żeby sieć z twojej maszyny była przekazywana do wirtualnej