Fifa 12- Problemy, porady

Witam wszystkich. Mam problem z Fifa12. Kupiłem nową grę i zainstalowałem ją na komputerze. Po przejściach i trudnościach udało mi się nią poprawnie zainstalować i załączyć. Lecz radość nie trwała długo. :evil: Zacina się jak cholera nawet na arenie treningowej. Nie wiem co robić może mam za słabego kompa. ?? Oto dane kompa. Jak coś podajcie co za słabe. Mogą być linki do danej części komputera. A więc:

Windows Professional SP3

AMD Athlon 64 Processor 3200+

1GB RAM

NVIDIA GeForce 6600 LE

Z góry dziękuję. Wydaje mi się, że karta graficzna jest za słaba i mógłbym mieć z 2GB RAM.

Ale to moje zdanie, proszę o komentarze i wypowiedzi. ![-o<

Tak, masz zintegrowaną (chyba, nie jestem pewien, ale to słabiutki układ) grafikę, która się nadaje tylko do oglądania pulpitu i filmów, ewentualnie grania w pasjansa.

Fakt grafika cienka i malutko pamięci RAM.

Podaj model płyty głównej i jakieś info o zasilaczu. No i jaki budżetem dysponujesz.

NIe chcialem zakladac nowe tematu a w innym nikt mi nie odpisal … Mam taki problem przed formatem komputera gra chodzila swietnie jednak komp sie zrypal xd Dobra zainstalowalem fife wszystko ok az tu nagle wywala do pulpitu przy logu FIFA 12. PO czytalem troche i radzili aby przez CCleanera usuac bledne wpisy rejestru.Zrobilem tak i gral zaczela dzialac tylko ze teraz obraz jest powiekszony nawet na najnizszych ustawieniach i gra jest przyspieszona 2 razy! wiecie co mozna zrobic? :slight_smile: