Fifa 12 - przycinanie

Witam!

Mam następujący problem. Kupiłem grę FIFA 12 i podczas meczu lekko przycina się. Chce żeby gra chodziła na najwyższych obrotach bardzo płynnie. Co zrobić, żeby temu zaradzić?? Wymiana czegoś? Chyba, że obejdzie się bez tego i znacie jakieś inne metody.

Mój sprzęt:

System: Windows XP SP 3

Procesor: AMD Athlon 64 x2 DUAL Core Processor 5400+ 2.81 gHz

Pamięć: 3,5GB RAM

Karta graficzna: NVIDA GeForce 9600T

Mi też delikatnie przycina. Mimo że 11 śmigała aż miło

Grasz na klawiaturze?

Cubus. , zainstaluj AMD Dual-Core Optimizer

A co ma się gra na klawiaturze do przycinania gry? Ja gram na padzie a na początku na klawiaturze grałem

Może ten program ci pomoże:

http://www.dobreprogramy.pl/Game-Booste … 26748.html

Witam, też mam ten problem ale troszkę mi to pomogło: wchodzisz do głównego folderu z grą i robisz notatnik i wpisujesz to:

GAME_THREAD_PRIORITY = 0

RENDER_THREAD_PRIORITY = 1

INPUT_THREAD_PRIORITY = 2

AUDIO_THREAD_PRIORITY = 3

FE_THREAD_PRIORITY = 3

MAIN_THREAD_PRIORITY = 3

THREAD_AFFINITY_MASK = 3

AUDIO_CPU_LOAD_LIMIT = 10

zapisujesz jako RNA.ini i potem wklej też do folderu Game [ma być to i w głównym i w Game folderze!] i sprawdź czy masz w moich dokumentach w folderze FIFA 12 w fifasetup to ustawione:

ASPECTRATIO = 1.33333

CONTROLLER_DEFAULT = 0

MSAA_LEVEL = 0

RENDERINGQUALITY = 0

RESOLUTIONHEIGHT = 600

RESOLUTIONWIDTH = 800

SCREEN_SLEEP = 16

VOICECHAT = 0

WAITFORVSYNC = 0

liczę że pomogło bo mi troszkę fps’y wzrosły ale nie tak dużo i jeszcze podczas gry ustaw priorytet na wysoki.

Oto wasz ratunek:

http://www.przeklej.pl/plik/fifa12fix-rar-0033aj9hg6jo

korzystajcie, sprawdzone :slight_smile:

Działa,ale nie można grać online.

z przycinka fify12 tez mialem problemy :wink: do dzisiaj…w sumie to nie pomagalo: zmiana sterow, zmiany w pliku fifasetup_default, nizsze rozdzielczosci i slabszy aa. Zmiana priorytetu gry rowniez. Rozwiazanie tego dylematu jest bardzo proste! !!

SPRZET:

4 Gb RAM, GF 9600 GT 512MB 256BIT, CORE 2 DUO 7200 2,53 GHZ, WIN7 ULTIMATE 32BIT

ZERO PRZYCINEK I RADOSC Z PELNI GRY ;-)))))) ROZWIAZANIE BANALNE !!

mozesz napisac jasniej jak to zrobic? wyłączyc tą karte sieciową

moj komputer>>>>> pp myszy>>>> wlasciwosci>>>>menadzer urzadzen>>>>>>>karty sieciowe>>>>>pp myszy i opcja wylacz>>>>>>potwierdz tak i gra :slight_smile: