Fifa 12 - szalejące opcje podczas konfiguracji

Podczas próby stworzenia pierwszego configu, po wybraniu, że jestem doświadczony w grach piłkarskich w następnym etapie przy wyborze drużyny nie da się nic zrobić, ponieważ opcje szaleją. Nic nie naciskam, a opcje same przeskakują pomiędzy sobą. Odłączyłem pada i też nić. Co robić?

Spróbuj ustawić wszystko z klawiatury - bez podłączonego pada > zapisz .Jak się uda restart do Fify z podłączonym padem.

Z samej klawiatury też ustawiałem i nic. Chciałem odłączyć klawiaturę, ale mam na PS/2 i nie mógłbym się zalogować. Czy istnieją jakieś serwisy Electronic Arts żeby do nich oddać komputer?

//edit

Spróbuję zmienić klawiaturę na inną i spróbuje z tamtej. Odłączyłem pada i na samej klawiaturze nie da się w ogóle przełączyć między opcjami, tzn. są opory.

Hmmm …raczej nie…A po co ?

Bo nie wiem, jak sobie z tym poradzić, a chciałem pograć, a nie odstawiać grę na półkę.

Odlacz od komputera wszystkie kontrolery, tj.kierownicę, pady, joysticki i wtedy sprobój

Problem stanowiła podłączona kierownica - po jej odłączeniu wszystko jest w porządku.

[zdziwiony]Że tak zapytam - po co miałeś podłączoną kierownicę przy FIFA 12 ? [/zdziwiony]

Kierownica jest podłączona na stałe, w ogóle jej nie odłączam

Cieszę się że pomogłem. Rozwiązanie znałem, ponieważ niedawno miałem ten sam problem i przez dwa dni sie meczylem ;p