Fifa 12- wyrzuca na pulpit

Wtam!!

Mam problem (a właściwie mój brat) z grą Fifa 12.

Gdy ją zainstalował działała bez zarzutów. Ostatnio gdy włączał pojawił się komuniktat, że gra nie jest zaistalowana to w programie ‘Orygin’ kliknął pobierz… od tego czasu gdy ją włącza to po wybraniu języka, gra się wyłącza.Czy ktoś miał podobny problem i wie co zrobić w tej sytuacji ?

Ps. nie wiedziałam jaki dział więc jeśli zły to proszę o przeniesienie.

  1. W Origin kliknij na FIFA 12 prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję “Napraw instalację”.

  2. Ustaw plik replay.bin z Moje Dokumenty\FIFA 12\instance0 jako “Tylko do odczytu” (prawy klik>Właściwości>Zaznaczasz okienko Tylko do odczytu").

  3. Jeżeli sposób nr 2 nie pomoże to utwórz PUSTY plik w notatniku i zapisz go do lokalizacji Moje Dokumenty\FIFA 13\instance0 i nadaj mu nazwę replay0 i rozszerzenie .bin, a następnie nadaj mu właściwość “Tylko do odczytu”.

Żadne z powyższych nie pomogło. Ma ktoś inny pomysł?

Zaktualizuj sterowniki karty graficznej oraz biblioteki DirectX. Jakiego systemu używasz?

Zadam podstawowe pytanie czy gra jest oryginalna ?

Zeus - Tak gra jest oryginalna. Gdyby nie była to bym tutaj nie pytała

0rlan18 - Win xp . A aktualizację sterowników to z internetu pobrac czy to jest gdzies w opcjach ? sterowniki mam “Ati Radeon”

Czy podczas próby uruchomienia wyświetla się jakiś komunikat ? Jeśli tak to jaki ?

Czy program Orygin był zdeinstalowany, czy był aktualizowany, czy to jest ta sama wersja odkąd zainstalowana została gra ?

Nie ma komunikatu żadnego. Jest ta sama wersja odkąd była zaistalowana gra

Pozostało sprawdzić czy nie masz infekcji załóż więc temat w dziale Bezpieczeństwo i podaj logi OTL i Extras wg zasad tamtego działu, a być moze rozwiąże się twój problem

Mój brat wrzucił od nowa pliki od gry i działa, więc temat można zamknąć. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :slight_smile:

Odinstaluj 4shared Toolbar,MyPlayCity Toolbar,V9 Homepage Uninstaller,Akamai NetSession Interface.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez Security Check

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html jako out of date.