FIFA 12 Wywala z gry przy samouczku!

*Nazwa gry: FIFA 12

*Gra oryginalna: Tak orginalna, (pirata też próbowałem instalować).

*Paramenty komputera: Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM,karta grafiki 256MB,GeForce 8800,Win XP.

*Opis swojego problemu: {CZYTAJ TO —>} Gdy miałem win 7 na moim komputerze FIFA 12 działała bez problemu potem sformatowałem komputer i zainstalowałem win xp: FIFA 12 się wyłączała podczas samouczka więc poszperałem po internecie i znalazłem jakiś program, zainstalowałem go i FIFA 12 zaczęła normalnie działać tak jak na win 7 po 4 miesiącach zdecydowalem sie na formata komputera niestety sformatowałem ale zapomniałem jak ten program się nazywa i FIFA 12 znowu mi nie działa na win XP

/Inne:{CZYTAJ TO —>} [sprawa wygląda tak: "Gdy włącze gre podczas samouczka gra sie wyłącza,(bez żadnego blędu) odrazu mówie: (1. Sprzęt mam dobry bo FIFA 12 działała mi na tym PC. (2. FIFA 12 jest dobra i płyta nie jest porysowana (Sprawdzałem na innych PC i działa). (3. Potrzebuje tego programu mam nadzieje że ktoś wie o jaki mi chodzi.

(4. żadne porady typu o rejestr. itp mi nie dzialają, zależy mi tylko na tym programie(sprwadzałem na wszystkich możliwych forach). (5.Próbowałem pierw zainstalować orginał i błąd dalej był pomyślałem że może to coś z płytą to zainstalowałem pirata i to samo więc poszedłem do kolegi ma taki sam sprzęt i u niego działa z tym że on win 7 ma a ja Xp… (6. Proszę o pomoc (najbardziej o ten program co wyżej wspomniałem).]

Z góry dzięki odwdzięcze się za to !!

Roxe532 !!

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

Sprawdź tym czy komp spełnia wymagania gry, możliwe że już nie obsługuje xp.

roxe532 , co ten program robił konkretnie ,coś się w nim ustawiało/przestawiało ?. Może wygląd ikony programu pamiętasz ?

roxe532 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

No właśnie nic nie pamiętam bo to bylo coś takiego że szukałem po internecie i sciaglem taki program to tak spontanicznie zainstaalowałem i nie pamietam nawet naazwy ani nic bo zaczęlo działać więc ucieszony zaczełem grac :d xD i nie zwracałem zbytnio uwagi na to … ;/

Dodane 08.04.2012 (N) 9:52

Tak spełnia wymagania, ale na tym PC gra mi działała… :confused:

Program po prostu zainstalowałeś i to okazało się cudownym lekarstwem i FIFA po prostu ożyła ,czy coś w tym programie się zaznaczało/ustawiało ? Działał w tle z autostartu czy może musiałeś go włączać przed grą ?

Popatrz tu : http://www.soccergaming.com/forums/show … a&t=170667 , http://www.unigamesity.com/how-to-fix-f … -problems/

Więc może od początku : ściągnąłem ten program, zainstalowałem go i to wszystko FIFA zaczęła działać bezproblemowo, ja nic nie uruchamiałem ani nic nawet ikonki tego programu nie miałem aaa i w tych linkach za bardzo nie wiem o co chodzi ale kolega wyżej dał link do tego : http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

Ściągnąłem to i wydawało mi sie wszystko bo przy samouczku gra się nie wyłączała ale za to jak dałem trening to tak szybko biegali piłkarze i w ogóle jak coś wybierałem to tak strasznie szybko ALE PRÓBOWAŁEM WŁĄCZYĆ MECZ I FIFA SIĘ WYLĄCZYŁA… :confused:

Mission impossible - i tyle. W przypadku FIFY 12 jest tyle problemów z odpaleniem i tyle różnych rozwiązań…bardzo ciężko pomóc w tym wypadku.

No tyle przypadków mówisz i że to mission impossible ale skoro mi kiedyś działała ta FIFA czyli jest jakieś rozwiązanie a jednym z nich jest ten program… :confused: >>>>

Mission impossible - to znalezienie tego programu. A o FIFA 12 i problemach/rozwiązaniach są wątki na tym forum np : fifa-nie-chce-sie-wlaczyc-t461480.html , fifa-nie-chce-sie-wlaczyc-system-t463710.html

Mission impossible ?? a może jednak ktoś ma ten program bo chyba go sobie nie wymyśliłem i ktoś musiał dodać go… aa pisałem wyżej że wszystkie wątki tego typu co ty mi wysłałem nie działają mi bo sprawdzałem więc jak chcesz pomóc to pomagaj a nie nabijaj sobie postów …!

Dodane 11.04.2012 (Śr) 15:11

Dobra rozwiązane, kupiłem nowego kompa :wink:

Zadam pytanie tutaj kompa mam od niedawna i jeszcze nie znam się za dobrze.Kupiłem fife 11 żeby grać online wyskakuje napis że muszę pobrać nowszą grę.Na stronie EA nie widzę gdzie można pobrać patche .Pytanie o co chodzi co mam pobrać patche lub coś innego.

Wklep serial do origina i przez niego zainstaluj grę - automatycznie wszystkie patche wgra :wink:

Po pierwsze gra jest kupiona box tylko dlaczego mnie się nie aktualizuje.