Fifa 13. Kariera zawodnikiem. Prolem

Witam. Stworzyłem w Fifie 13 zawodnika i gram nim karierę zawodnika. Moja suma to 76. Z biegiem kariery wykonuję wyzwania i suma się zwiększa;) Ale nie wszystkie;( np. w zakładce obrona jest Zablokuj strzały jako obrońca albo pomocnik, a problem jest taki ze ja jestem napastnikiem. Jak mam zaliczyć te wyzwania.? Albo np. wykonaj wślizg jaki obrońca. czy da sie zmieniac pozycje gracza?

Moim zdaniem logiczne jest, że nie da się tego zaliczyć.

To jak mam podnieść sobie skilla??

mam to samo 78 u napastnika wyzwań do wykonania zostało jak na lekarstwo i nie widzę opcji dojścia nawet powyżej 80. dlatego też czy pożniej to jakoś samo rośnie czy coś w tym rodzaju ? bo jeśli tylko z wyzwań to system jest lekko mówiąc spier***ony.

Siema,moim zdaniem najmądrzej byłoby założyć pomocnika ofensywnego (jeśli lubisz grac jako napastnik i strzelać bramki) ja tak właśnie zrobiłem bardzo dobrze się gra i jest to tak jakby urozmajicenie tej gry bo w ten sposób możesz robic wyzwania zarówno obrońcy jak i napastnika (date urodzin najlepiej ustaw sobie na 31 grudnia wtedy zawodnik będzie dłuzej utrzymywał młody wiek ) ja grajc tak osiągnołem staty 83 w ciągu 2 sezonów