Fifa 13. Kariera zawodnikiem. Prolem

(Maxruszel) #1

Witam. Stworzyłem w Fifie 13 zawodnika i gram nim karierę zawodnika. Moja suma to 76. Z biegiem kariery wykonuję wyzwania i suma się zwiększa;) Ale nie wszystkie;( np. w zakładce obrona jest Zablokuj strzały jako obrońca albo pomocnik, a problem jest taki ze ja jestem napastnikiem. Jak mam zaliczyć te wyzwania.? Albo np. wykonaj wślizg jaki obrońca. czy da sie zmieniac pozycje gracza?

(Bartoniu9) #2

Moim zdaniem logiczne jest, że nie da się tego zaliczyć.

(Maxruszel) #3

To jak mam podnieść sobie skilla??

(Sevemen) #4

mam to samo 78 u napastnika wyzwań do wykonania zostało jak na lekarstwo i nie widzę opcji dojścia nawet powyżej 80. dlatego też czy pożniej to jakoś samo rośnie czy coś w tym rodzaju ? bo jeśli tylko z wyzwań to system jest lekko mówiąc spier***ony.

(Polopolo1323) #5

Siema,moim zdaniem najmądrzej byłoby założyć pomocnika ofensywnego (jeśli lubisz grac jako napastnik i strzelać bramki) ja tak właśnie zrobiłem bardzo dobrze się gra i jest to tak jakby urozmajicenie tej gry bo w ten sposób możesz robic wyzwania zarówno obrońcy jak i napastnika (date urodzin najlepiej ustaw sobie na 31 grudnia wtedy zawodnik będzie dłuzej utrzymywał młody wiek ) ja grajc tak osiągnołem staty 83 w ciągu 2 sezonów