Fifa 13, nie mogę zagrać meczu

Witam. Dzisiaj przyszła mi nowiusieńka Fifa 2013. Uruchamia się bez zarzutu, lecz problem pojawia się przed samym meczem. Gdy już wybiorę drużyny, i chcę zacząć mecz, Fifa zamyka się i wyrzuca mnie do Windowsa. Raz udało mi się uruchomić mecz lecz później dalej ten sam problem. Wie ktoś jak temu zaradzić? Proszę i szybką odpowiedź.

Jaki Windows, jaki sprzęt. Podaj jakieś detale bo jak Ci mamy pomóc? Wróżbitami nie jesteśmy, potrzebujemy jakiś informacji o Twoim systemie.

Windows 7, procek intel Core 2 duo 2 GHz, 3 Gb RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce 9600M GT

Upewnij się, że masz najnowsze sterowniki graficzne i DirectX. Jeśli tak, a problem nadal występuje - to nowa gra, skoro ją kupiłeś to przysługuje Ci wsparcie techniczne. Wejdź na stronę dystrybutora i znajdziesz tam z pewnością kontakt do działu wsparcia technicznego które profesjonalnie rozwiąże Twój problem. W końcu zapłaciłeś za tą grę :slight_smile:

Napisałem do pomocy technicznej i czekam na te odpowiedz… Nie ma ktoś jakiegoś pomysłu co może być nie tak? Chciałbym jak najszybciej pograć w Fife.

Dodane 30.09.2012 (N) 8:49

Już po problemie :smiley: Miałem przestarzałe stery do karty graficznej, mimo że w opcji “aktualizuj sterowniki” w menadżerze urządzeń wyskakiwał komunikat,że mam najnowsze stery do tej karty.

to jak to zrobiłeś