Fifa 13 - Problem, gra nie włącza się

Siema,

Wczoraj wieczorem kupiłem kod aktywacyjny do Fify 13, wpisuje go na origin. Ściągnąłem, zainstalowałem, klikam dwa razy na ikonkę fify, aby w nią zagrać. Wyskakuje mi okienko z napisami: graj, ustawienia gry, wyjdź. Najpierw wszedłem w ustawienia, aby ustawić na najwyższe, klikam graj. Pojawia się na środku ekranu logo EA Football Club, po chwili znika i… nic. Czytałem, że wiele osob ma taki problem, rozwiązywali go poprzez zmienienie nazwy komputera czy też użytkownika na taką, aby nie zawierała polskich znaków. Ja w nazwie komputera jak i użytkowników nie mam polskich znaków, więc nie miałem co zmieniać. Później była teoria o zmianie języka origin na angielski - także nie pomogło. Stworzenie nowego konta na komputerze też nic. Reinstalacja w niczym nie pomogła. Włączanie bez podłaczonego pada tak samo. Usuwanie z moich dokumentów folderów innych Fif, także nie pomogło. Włączenie Fify bez podłączonego internetu, także nie pomogło, gdyż, aby włączyć tą grę potrzebny jest origin, a żeby origin był włączony potrzebny jest internet, chyba, że jesteś w trybie offline - w nim też próbowałem i nic. Sterowniki mam zapewne najnowsze. Gdy wyszło demo FIfy 13, ściągnąłem je i nie wiem czemu, ale działało tylko przez kilka dni, lecz tylko na klawiaturze i myszcze, na padzie w ogóle nie mogłem grać, gdy wchodziłęm w mecz - wywalało mnie. Na klawiaturze wszystko ładnie działało, lecz po 3 dniach już nawet na niej nie mogłem grać (wywalało mnie przy rozpoczynaniu meczu). Myślałem, że z pełną wersją będzie lepiej niż z demem, lecz jak widać - myliłem się. Macie jakieś pomysły co mógłbym zrobić, gdyż nie chce, aby te pieniądze poszły w błoto.

PS: Jeszcze jest taka dziwna sprawa, że w “Moich dokumentach” w folderze FIFA 13 mam tylko plik “fifasetup”, a z tego co wiem powinien być jeszcze folder instance0 z plikiem replay0.bin, nie wiem czy jest to ważne i coś Wam pomoże, ale warto napisać .

Posiadam Win 7 64 bit.

Pytanie zasadnicze, czy masz na tyle mocny sprzęt, by na nim ruszyła ta gra na maxymalnych ustawieniach? Podaj pełną specyfikację. I ustaw na niższe sprawdź czy będzie tak samo.

Zirytował mnie twój post odnosnie czy kolega ma mocarny sprzęt. Założyłem konto na dobreprogramy aby to skomentować. Do fify nie trzeba mnieć bóg wie czego. Mam dokładnie takie same problemy co kolega opisał. Z supportem sie komunikowałem to zaleciłi nowe konto, i inne pierdoły co nie pomogło. Pojawił się jakich patch 200MB ale problemu nie rozwiązał. Orgin czy EA sie nie popisały wydały betę. Do testowania… Zenujące to jest, jestem fanem FiFy od 2000 roku, no i jak się traktuje klientów. Super brak mi słów.

Mam ten sam problem na Windows 7 Home, tylko że ja już grałem kilka tygodni i dzisiaj nagle nie mogę włączyć gry… Jakie to jest strasznie ■■■■■**** to ciężko to opisać !!

U mnie gra się nie włącza tylko dlatego że mam polskie literki w nazwie użytkownika ;(

M pomogło zainstalowanie aplikacji ktore sa w folderze fify, w folderze “__Installer”. Mialem ten sam blad i teraz dziala.

Mam nadzieje ze pomoglem :slight_smile: