Fifa 13 - problem z grą online

Siema, kilka tygodni temu kupiłem grę fifa 13. Gdy ją włączałem po pierwszym logu sama się wyłączała. Ktoś mi napisał żebym ściągnął cracka - tak zrobiłem gra się uruchamia, lecz tu jest kolejny problem. Przez te wszystkie tygodnie fifa po zakończeniu meczu online się wyłącza, a gdy włączam szybki mecz, aby grać z komputerem, także się wyłącza, ale PRZED meczem. Jakoś z tym żyłem, ale dziś chcąć włączyć tryb online nie wyszukuje mi żadnych graczy, a gdy odpalam gre zespołową wyskakuje napis “nie można dołączyć do sesji”. Aktualizacja fify najnowsza, najnowsze stery, komp spełnia wymagania w 200 %, więc nie wiem o co chodzi.

Proszę o pomoc, z góry dzięki.

Posiadam Win 7 64 bit.

Kupić oryginał i grać na cracku, ciekawy pomysł i zapewne źródło twoich problemów.

Niestety FIFA w tym roku posiada masę błędów, wystarczy przejrzeć anglojęzyczne fora EA. Można jedynie czekać na aktualizację od EA która może wyeliminuje dotychczasowe problemy.

Może i to przez cracka, ale gdy go nie miałem gra mi się w ogóle nie uruchamiała. Aktualizacji było już bardzo dużo i żadna nie pomaga.

Crack ci tylko zaszkodzi (brak stabilności / współdzielenie klucza z innymi (tak, tego twojego) / ban na klucz (w końcu grasz przez neta)). Przeinstaluj grę z usunięciem jej plików włącznie. Potem odpal jako administrator, zaktualizuj. Znów odpal jako administrator, ew odpal w zgodności z xp, sprawdź też czy sterowniki masz aktualne (jeśli tak zmień na starsze i na odwrót).

Akurat to wszystko co wymieniłeś robiłem na samym początku ;). Gra na cracku to moje jedyna tymczasowe rozwiązanie. Z tego co czytam na różnych forach, to bardzo dużo osób posiadających win 7 64 bit ma ten sam problem.

potwierdzam, ten sam problem

mialem ten sam problem i z tego co znalazlem problem polega na tym ze jezeli rejestrujac sie w Orginie podales wiek ponizej 16 lat to online nie pograsz

Najlepiej kup sobie pes 2013 i zobaczysz że to o wiele lepsza gra i nie będziesz miał z nią problemów.

POLECAM PES’a 2013