FIfa 13 przycina się


(Maticorrect97) #1

Witam. Dzisiaj postanowiłem kupic sobie Fife 13. Jestem jej nowym użytkownikiem i nie miałem styczności z poprzednimi odsłonami serii. Posiadam wersje na PC. Mam natomiast problem - gra niemiłosiernie przycina, a według specyfikacji mojego komputera powinna działać płynnie Zależy mi jednak na graniu online z innymi. Granie offline mnie nie bawi. I tutaj moje pytanie - jak temu zaradzić? Pozdrawiam

Mój komputer to Acer Aspire 5740

Intel Core i5-430M 2.26 GHz

Windows 7 Home Premium 64 bit.

ATI Mobility Radeon HD 5650


(Bogdan_G) #2

Witaj. Ja tam nie gram online, chociaż gir ci u mnie dużo. Kiedyś wyczytałem i teraz mi się przypomniało o Unity Web Player dla Windows http://translate.google.pl/translate?hl ... CC8Q7gEwAQ Może to o to chodzi? :smiley:


(Freeq52) #3

Pytanie - czy są to przycinki sprzętowe (typu mało fps) czy też może spowodowane problemami z Internetem (wysoki ping i lagi?) Jak to wygląda? Czy grając samemu masz też ścinki czy są tylko wtedy, gry grasz online?


(Camilo2) #4

Ja też mam lekkie zwolnienie animacji. I dziwna jest taka rzecz ze gdy gram z kompem to lagow nie ma, a.gdy gram z kompem ale np ultimate team to sa... Online też sa.