FIFA 13 - system operacyjny


(Cubus.) #1

Witam!

Mam następujący problem. FIFA 13 została wydana tylko na Viste/7. Ja niestety jestem posiadaczem Windowsa XP. Czy da się coś zrobić, aby gra mi poszła na xp? :))


(system) #2

Nie


(Dawidperez2002) #3

Tak można przerobić kompa na VISTE lub 7 lub można też gre na Windows xp http://www.Windows7download.pl

:o :smiley: :expressionless: :-({|= :-" ](*,) :D/


(system) #4

Nie działa, nie nie da sie


(dorcel21) #5

Dziwna sprawa z fifą 13 bo na gry-online w wymaganiach jest wpisany również xp.A na niektórych stronach (origin skąd ściągałem) widziałem tylko vista i 7.O ile mi wiadomo gra nie korzysta z bibliotek dx11 tylko dx9.


(Jusko) #6
Jak poinformowało EA, FIFA 13 będzie działać na technologii DirectX 10, biblioteki DirectX 9 nie zostały zaimplementowane do gry, a w związku z tym najnowsza odsłona FIFY nie będzie działać na systemie Windows XP, gdyż ten nie obsługuje bibliotek DirectX w wersjach wyższych niż 9.

źródło: http://porady.polygamia.pl/porady/w,3053,138648952,138648952,FIFA_13_nie_dla_Windows_XP_brak_obslugi.html

Nie zawsze warto wierzyć w takie informacje - czasem są przekłamane. Na tyle, że jak od dawna nie szukam już informacji na polskich stronach o grach, tylko kopię w zagranicznej sieci, bo tam raczej się takie pudła nie zdarzają. Nie raz szukałem jakiś informacji o wymaganiach i u producenta/zagranicznym site o grach były informacje poprawne a na gry-online jakieś dziwne z kosmosu chyba.