Fifa 14 nie chcę się uruchomić

Mam taki problem mi się fifa 14 nie chcę się uruchomić na początku był komunikat że nei znaleziono biblioteki msvcp120.dll to zainstalowałem Visual c++ 2012 wersja 64 bitowa i 32 bitowa i również był taki komunikat to ściągnąłem ręcznie ta bibliotekę i skopiowalem do katalogu origina to teraz mam inny komunikat taki "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b) kliknij przycisk OK, aby zakończyć apkikację. Mój system to widnows 7 64 bitowy.

Weź kilka głębokich oddechów i napisz to jeszcze raz, na spokojnie, po polsku, tak żeby dało się zrozumieć o co Ci chodzi.

ZAinstalowałem fife 14, ale mi nie działa jest komunikat, że brakuje że nie znaleziono biblioteki msvcp120.dll więć wyczytałem, że trzeba zainstalować pakiet visual c++ więc zainstalowałem Visual c++ 2012 32 bitowego i 64 bitowego i po tej operacji jest jest ten sam komunikat więc wyczytałem że trzeba biliotekę msvcp120.dll skopiować do katalogu gry więc skopiowałem i po tej operacji jest inny komunikat taki “Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b) kliknij przycisk OK, aby zakończyć apkikację”

Gra z Origin, czy z płyty?

z płyty originalna.

Jak masz możliwość, to dodaj klucz do Origin, odinstaluj grę i zainstaluj jeszcze raz, ale tym razem przez Origina.

Ale to właśnie origin nie chcę mi działać bo najpierw się instaluje origin potem gra.

System aktualny? Sterowniki zaktualizowane?
https://www.google.com/search?q=0xc000007b - poszukaj, popróbuj. Może coś zadziała.

Błędny plik dll. Ściągnij inny plik msvcp120.dll. Wtedy gra powinna uruchomić się.

1 polubienie

zainstaluj biblioteki visual c++ 2013

1 polubienie

Jest jeszcze program, który instaluje wszystkie pliki visual c++. Teraz nie pamiętam nazwy.

ten? http://www.majorgeeks.com/files/details/visual_c_runtime_installer.html

Nie, nie ten program. Program, który jakiś czas temu miałem, wyświetlał listę, w której można było zaznaczyć, jakie pliki visual c++ chcemy zainstalować. Instalowały się też wersję niemieckie, plików c++.

Sprawdziłem ten program, który podałeś. Sprawdza się również. Proponuję dodać program, do bazy dobrychprogramów.

[Poradnik] Jak naprawić błąd 0xc000007b

Dzięki to pomogło.