FIFA 14: Program przestał działać

Witam, ostatnio zakupiłem sobie FIFĘ 14, pograłem kilka spotkań, wyłączyłem grę i przy ponownym uruchomieniu, po kliknięciu “GRAJ” wyskoczyła mi informacja “Program FIFA 14 przestał działać”. Poszperałem trochę po zagranicznych forach i problem udało mi się rozwiązać - msconfig -> Usługi -> i wyłączyłem wszystkie niezwiązane z windowsem. Tylko, że teraz problem jest taki, że nie chce mi działać m.in program AutoCad albo drukarka pokazuje problem połączenia z komputerem. Gdy usługi włączę ponownie problemy z programami znikają, ale ponownie pojawia się problem z uruchomieniem Fify. I teraz stąd moje pytanie - jak mogę sprawdzić, która usługa wywołuje ten błąd i jak pozbyć się tego problemu, tak żeby nie musieć bawić się w włączanie/wyłączanie tych usług przez każdą grą, każdym drukowaniem czy używaniem AutoCad-a?

Nie wiem czy dobry dział wybrałem na ten problem, bo wychodzi na to, że nie jest to problem z grą, a z jakimś programem. Jeśli administratorzy tak uznają, to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

O ile nie wiem z którym fifa 14 ma problem, o tyle wklej listę innych usług i włączysz te wymagane

Fervi

http://oi39.tinypic.com/rc3c49.jpg

Problem jest też taki, że pozostawienie samych usług Lexmark i Autodesk włączonych i tak powoduje, że program AutoCad zaraz po wczytaniu się głównego ekranu od razu się wyłącza.

Wybacz za brak odpowiedzi :smiley:

  1. Używasz tego ABBY cośtam? Można wywalić w teorii

  2. Adobe Readera bym wywalił całkowicie i zastąpił czymś innym - Foxy (?)

  3. To zostawić

  4. Przypuszczam, że zostawić

  5. Nie wiem, od ciebie zależy FLEXcostam

  6. Drukarka

  7. Prawdopodobnie też drukarka

  8. W teorii można wywalić

  9. Jak nie używasz to wywal

  10. Ciężko powiedzieć

  11. Można wywalić

  12. Punkbuster? (do gier?)

  13. Ja bym wywalił aktualizację Skype

Jak masz Windows 8 to z taskmgr (menadżer zadań) wyświetl listę startową

Fervi

Problem już rozwiązany, otóż dopiero teraz wpadłem na iście prosty i genialny pomysł, żeby wyłączać usługi pojedynczo i sprawdzić, która to powoduje crashowanie się gry, o dziwo okazał się tą usługą być Skype. Całkowite usunięcie programu pomogło i problem z głowy, mimo wszystko dziękuję Fervi za pomoc :slight_smile: