FIFA 14 (PS2) - Czy to kpina

Witam , nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale… chciałbym poruszyć temat FIFY 14 na zapomnianą już konsolkę PS2 .

 

Dokładnie 5 dni temu szukając filmu Harry Potter znalazłem moją starą konsole PS2 . Trzymałem ją z sentymentu . Więc ją trochę przeczyściłem , poszukałem gier typu . GoW , PES 2011 , Gran Turismo itp… Potem przeczytałem że ostatnią grą która wyszła na PS2 jest FIFA14 . Chcąc mieć i zagrać w ostatnią grę wyproduktowaną na czarnule zamówiłem FIFE 13 , 14 (oczywiście w wersji Platinum) . Na drugi dzień miałem już je obie . Zacząłem od FIFY 13 , włączyłem tryb szybkiego meczu i nagle … ■■■… co to jest, grafika i twarze piłkarzy na rok 2007 . Zszokowany odłożyłem 13 i uruchomiłem FIFE 14 (myśląc że do tej gry EA SPORTS przyłożyła się dlatego że miało to być zwieńczenie kariery PS2) . Patrzę a tu to samo , tylko zmieniona nazwa . Więc myśle czy to żart ? Jeśli ma to być ostatnia gra na PS2 , to mogli się trochę przyłożyć a nie zmienić nazwe i pudełko . Moja ocena gry 2/10 , już chyba PES 07 na PC jest lepszy lub FIFA 08 . EA pokpiła sobie sprawe .

 

 

 

Dziękuje i pozdrawiam .

 

Adrian .

Hajs musi się zgadzać, a bebechów nie oszukasz :wink: nie powinni byli wypuszczać tych gier na PS2.