FIFA 14 się nie włącza

Witam,

Piszę do was z prośbą o pomoc. Mianowicie zakupiłem kod aktywacyjny Fifę 14 na Origin. Ściągnąłem grę, zainstalowałem i próbuję ją uruchomić. Na środku ekranu ukazuje się logo EA Sports, po paru sekundach znika i… nic. Kompletnie nic się nie dzieje. Gra się nie włącza, a zwrócić już jej nie mogę, bo została przypisana do mojego konta (chociaż nawet nie chciałbym jej zwracać).

We wrześniu sciągnąłem demo tej gry i nie miałem żadnych problemów, lecz rok temu gdy na pułkach w sklepach zawitała “trzynastka” miałem identyczny problem, działo się dokładnie to samo co teraz jej z następną częścią. EA Sports podawało mi różne sposoby jak mógłbym to naprawić, ale żadne z nich nie pomagało.

Wtedy pewna osoba poradziła mi wrzucenie cracka do folderu z grą – o dziwo podziałało, nawet działał multiplayer bez żadnych problemów.

Myślę, że muszę jednak czekać aż ujrzy światło dzienne crack do F14 (mam nadzieję, że i tym razem nie zawiedzie), ale przecież skoro kupuję to chcę mieć natychmiastowy dostęp, bez używania jakichś pirackich plików.

Czy znacie może przyczynę tego problemu?

Posiadam Win 7 64 Bit (Czytając różne fora, zauważyłem, że wiele osób miało ten problem z Fifą 13 – używali właśnie tego systemu operacyjnego)

Podaj specyfikacje komputera.

Sterowniki zaktualizowane do najnowszych ?

System Oryginalny ?

Aktualizacje systemu nowe ?

możliwe, że gra wymaga nawiązania połączenia z netem, a AV lub firewall blokuje jej dostęp. klient origin działa poprawnie? próbowałeś uruchomić z różnymi trybami zgodności?

Ja próbowałem wszystkiego aż w końcu odinstalowałem antywirusa - od razu FIFA 14 ruszyła :slight_smile: