Fifa 14 zacina się

Witam
 grą fifa 14:

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ, który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora . Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Odkryłem inną rzecz, która może pomoże wam w znalezieniu przyczyny. Mianowicie, jeżeli gram w fifę w trybie treningu to gra się nie zacina i można grać ile tylko chcemy. Problem występuje tylko w trakcie rozgrywania meczów.

Mamy ze znajomym podobny problem. Na jego komputerze - i5 2500, 8 GB RAM, Radek 6870 bodajże i Fifa 14 niezależnie od ustawień łapała przycinki po kilku minutach gry. Pomogło włączenie V-Sync, po tym zabiegu da się grać w miarę znośnie, ale do ideału jeszcze ciut brakuje. Została nam jeszcze kwestia dysku, bo gra leży na nienajnowszym już HDD. Może spróbujemy przenieść ją na sprawniejszy dysk (tamten zapewne już ma wolniejsze odczyty) i dam znać czy da to pełną płynność. Nie wiem tylko kiedy będzie czas, żeby się umówić na jakiś meczyk, tak czy inaczej powiadomię o efektach.

Włączyłem V-Sync i owszem jest lepiej. Gra wytrzymuje gdzieś mniej więcej 70 minut meczowych(z drobnym zacinaniem się), ale potem zaczyna sie przycinać już mocno na około 30 sekund i po tym czasie działa znowu okej. Podsumowując jest lepiej, ale to nie jest jeszcze to.