FIFA 15 - kiepska płynność gry

Zacznę od najważniejszych podzespołów:

baca108 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

procek myśle daje rade grafika jest raczej za słaba bo fifa 15 teraz korzysta z dx11 i jej wymagania sporo podskoczyły w porównaniu z 14.

 

odpalałeś gre w oknie podobno działa lepiej? sterowniki masz aktualne do grafiki? wyłącz vsync i ustaw klatki bez limitu również może to coś da.

Ale moja grafika obsługuje dx11 … a po drugie, tak jak napisalem, niezależnie od ustawien, czy wysokie czy niskie, gra cały czas chodzi tak samo … 

i dlaczego w wyzwaniach przed meczem grafa jest idealna i fifa działa bardzo płynnie, a psuje się po przejsciu do meczu ? Zupelnie schodzi z high na low i przycina trochę … mialem juz tak z 14, ale tam pomoglo dopisanie screen sleep do pliku fifasetup i wlaczenie vsync … 

Ten układ graficzny jest zbyt wolny do tej gry. Cokolwiek byś nie zrobił.

 

Fifa 15 ma ponadto dużo błędów i ludzie mają problemy z płynnością nawet na mocnych konfiguracjach. 

Ok, dzięki. No będę próbował, może uda się jakoś zoptymalizować grafikę. Dziwię się w ogóle, że zaszła taka sytuacja, bo gry, które wymagają więcej niż fifa naprawdę sprawują się na tym sprzęcie i do tej pory nie miałem na co narzekać. Wygląda na to, że pora przerzucić się na konsole :slight_smile:

Nie uda ci się zoptymalizować tej grafiki, nie ma szans. FIFA 15 jest na całkowicie nowym silniku więc i wymagania tej wersji, dość drastycznie wzrosły.

Na tym lapku nie pograsz w rozsądnych FPS, jest za słaby. Ludzie z dużo mocniejszymi maszynami mają z tą grą problem.

fifa 15 chodzi na silniku Ignite- nie tylko ty miałeś podobny problem. jeśli mam grać we fife to wybieram konsole.

 

Nie mówię tu o optymalizacji takiej, żeby grać na full obrotach. Tylko żeby nie cięło chociaż. Zdecydowałem, że po nowym roku biorę konsolę.

Takiej “optymalizacji” też nie dokonasz. Nie na tym sprzęcie.