Fifa 15 łapie ściny

Otóż to mam ściny jak gram mecz na menu czy coś jest normalnie gdy jest mecz co 3-5s jest ścina ktora trwa 2s moze? nw coś takiego na meczu z komputerem jest tak samo więc to nie wina netu moje parametry kompa

System- Windows 7

Procek- Intel® Pentium® CPUG630 @ 2.70GHz 2.70GHz

Ram- 4GB

Karta-AMD Radeon HD 6450 z directem 11

Jesli cos jest za slabe to napiszcie co moge wymienic czy cuś na minimalnych tak samo jest :frowning: prosze o pomoc z gory dziekuje

 

Witam mam podobny problem moj sprzęt to LAPTOP:

Kompy za słabe na FIFĘ 15 niestety gra wymaga naprawdę porządnego kompa. Myślę, że support EA ma przeciążone serwery jeżeli na komputerach dużo powyżej minimalnych wymagań gra chodzi jak pokaz slajdów :slight_smile: Trzeba czekać na jakiegoś patcha albo kupić komputer za 4tys :slight_smile: Nie gram w tego typu gry ale zastanawia mnie co tam wymaga? Może wyżelowana Krystyna Ronaldo :smiley:

bartek12345c , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy.

Dodatkowo na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wszystko. Procesor i karta graficzna.

Ile by mnie kosztowal nowy procek i krata graficzna?

Żeby wymienić procek i karciochę przydałby się model i marka zasilacza oraz model płyty głównej.

Karta graficzna ok. 300-350 zł (nowa).

Procesor 500-600 zł.

 

Jednak pod martwą już podstawkę LGA 1155 nie bardzo jest sens kupna procesora za takie pieniądze.