FIfa 15- problem z "cięciami"

Witam.

NIe wiem co mam robić sprzęt tak jak sprawdzalem spełnia wymogi…

 

Sprzęt:

Pamięc RAM: 8 gb 

Procesor: Intel Core i5-2500k CPU @ 3.30GHz  3.30Ghz

Karta Graficzna:AMD Radeon HD 7800 Series

 

Proszę o pomoc 

Nie doinstalowywałeś jakiś śmieciowych programów etc.? Próbowałeś zmniejszyć detale?

Wszystko aktualizowałem sterowniki do karty graficznej detale w fifa.ini zmniejszalem i to samo.

W małym oknie fife odpalilem myślałem ze coś pomoze też nic, juz stracilem pomyśly.

Czy możliwe zeby znowu EA zasyapło fife jakąś syfowa apka ?

Hmm. Możliwe że Fifa pobrała jakąś gównianą aktualizację :confused: Ale można jeszcze spróbować reinstalacji Fify. Ewentualnie skontaktować się z EA i opisać co się dzieje i że działało wcześniej poprawnie.

Opcja “Wyszukaj” nie gryzie.

http://forum.dobreprogramy.pl/naprawa-skok%C3%B3w-p%C5%82ynno%C5%9Bci-animacji-w-grze-fifa-15-t485420/#entry3098810

Co prawda opisałem tam jak należy postępować z kartami Nvidia. na AMD’ku trzeba wymusić Synchronizację pionową i Potrójne buforowanie dla fifa15.exe.

Zanim napiszesz temat, sprawdź forum. Jeśli to nie pomoże, czekaj na łatkę od EA, ew zmień komputer. 

Pozdrawiam.

Opcja myślenie tez nie gryzie :slight_smile:

Co prawda to prawda opisałeś jak należy postępować z Nvidia, a ja mam AMD i mam sobie instrukcje z choinki sciągnąc ?

Każda karta ma inny panel i nie moge znaleść jak wymusić ta  synchronizacja pionowa i potrojne buforowanie :slight_smile:

Więc jak byś był miły mógł bys mi jakos w skrócie to opisac 

Nigdy nie miałem stycznością z firmą AMD, może ze względu “jakości” swoich towarów i podejścia do klienta, lecz to nie istotne.

Musisz znaleźć w opcjach sterownika Radeona wymuszanie vSync, czy tam synchry i potrójne buforowanie. Jak to sam powiedziałeś - myślenie też nie gryzie.

NIc takiego w radeonie nie moge znaleść ;/

Wychodzi na to jak by karta graficzna nie była uzywana przy tej grze tylko ciągnie z procka ;/ 

Który to już temat z lagami w fifa 15? Poczekajcie na oficjalnego patcha, albo spamujcie EA… chociaż przypuszczam że EA doskonale już o tym wie i nawet jeżeli już nad czymś pracują, to kolejne zgłoszenia nic nie zmienią.

Ustawiłem jak tam wyżej mi powiedziano z  synchronizacja pionowa i potrojnym buforowaniem i nic w sytuacji z fifa nie pomogło.

Wydaje mi się ze tak jakby nie była uzywana karta graficzna do tej gry tylko sam procesor…

Gdy właczam fife temperatura karty graficznej jest taka sama jak przed właczeniem…

Prosze o pomoc 

Podaj konfiguracje komputera.

Pamięc RAM: 8 gb 

Procesor: Intel Core i5-2500k CPU @ 3.30GHz  3.30Ghz

Karta Graficzna:AMD Radeon HD 7800 Series

System: win 7 /64bit

W pc cały obraz idzie zawsze tylko przez jedną kartę graficzną

No dobrze, a jak wytłumaczysz brak wzrostu temperatury w karcie graficznej, po uruchomieniu fify ?

jak ty jednocześnie widzisz program i grę na pełny ekran?

Pobierz GPU-Z . zakładka Sensors i zaptaszkuj Log to file. Zagraj i sprawdź potem log czy istotnie karta milczy :slight_smile:

Proszę

    http://speedy.sh/YF2gj/GPU-Z-Sensor-Log.txt