Fifa 15 - problem z wygrywaniem

Witam.
Gram na klasie światowej od kilkunastu dni. Na zawodowców za łatwo mi szło.

Otóż mam problem z wygrywaniem. Gram po 6,7 min jedna połowa. Są takie mecze, gdy przeciwnik wygrywa, np. 1:0 i ma 5 strzałów, 3 celne, a ja mam tylko jeden strzał niecelny. Kiedy przeciwnik jest trudniejszy to potrafię przegrać 4:0.

Problemy:

  1. dośrodkowania nie przynoszą rezultatów, większość piłek ląduje na przeciwników i wybijają piłkę do swoich przed pole karne i mają kontrę (gdy oni dośrodkowują a ja wybijam to zawsze piłka wraca do nich). Nie wiem od czego to zależy, od składu? Po prostu przy moich centrach żaden mój pomocnik nie stoi przed polem karnym, a mam 2 defensywnych.
  2. Trudno odebrać piłkę przeciwnikowi. NP. na skrzydle gdy chcę odebrać piłkę, po nie skutecznym wejściu mój zawodnik biegnie w stronę autu a przeciwnik mnie dawno omija i jest daleko w tyle. Naciskam cały czas sprint, nie wiem czy dobrze.
  3. W każdym meczu komputer próbuje mi strzelić gola z główki na wychodzenie za obronę. Nie mam możliwości żadnej reakcji. Wybiega za moich obrońców, dostaje piłkę na głowę i trafia na pustą bramkę, bo bramkarz wychodzi. Czasami są spalone, to mnie ratuje.
  4. Ciężko rozgrywać piłkę, szczególnie środkiem. A gdy oni rozgrywają to normalnie tiki-taka
  5. Mało okazji do strzałów: posiadanie piłki większe ma komputer; nie strzelam z dystansów bo piłka odbija się od zawodników; przy dośrodkowaniach nie mam okazji do strzelania; zawsze gdy mam ładną okazję to brakuje tej sek do strzału (przeciwnik zdąża mi przeszkodzić)

Próbowałem zmieniać w ustawieniach SI, umiejętności bramkarskie, dokładność podań: sobie zwiększałem do 55-60 a komputerowi na 45, ale to mało daje.
Jakieś porady?

PS: gram na klawiaturze, w karierze przeciwko komputerowi.