FIFA 15 Się zacina

Siemanko, otóż kupiłem wczoraj sobie nową fifke, zainstalowałem odpaliłem wszystko gra, po czym po odpaleniu meczu po chwili gry dostałem lagów, i te lagi są teraz cały czas, gra potrafi się zwiesić na parę sekund i odwiesić. Wymagania raczej spełniam, podam parametry. Szukałem rozwiązania zmieniałem ustawienia gry, nic nie pomagało, więc może tu mi ktoś pomoże, oczywiście wszystkie sterowniki do karty graficznej mam aktualne, czego może być to wina? z góry dziękuje za pomoc. Dodam również że komputer jest świeżo po formacie, aktualizowałem sterowniki karty graficznej, mam Directxa 11.

Nvidia GeForce 450GTS

Jajcon1910 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Który element w/g Ciebie spełnia wymogi oprócz pamięci ?

No sory według ciebie proc spełnia wymagania minimalne gry a to ciekawe.

Na innym forum napisali mi że powinno lecieć.

Jest demo gry można sprawdzić zamiast spekulować.

Co ciekawe na wielu forach ludzie piszą, że demo im działało bez zacinek, a jak kupili grę to stała się niegrywalna z powodu zacięć.

Ponieważ Fifa 15 jest jeszcze dodatkowo pełna błędów.

 

Znowu EA zostanie najgorszą firmą roku.

Niestety na lepszym sprzęcie:

 

Procesor i5-3210M

8GB RAM

NVIDIA GeForce GT 650M

Win 8.1 64bit

 

jest dokładnie to samo. po 1-2 minutach mecz się zaczyna lagować, nawet komentator dostaje ‘pętli’ i się powtarza.

EA strasznie dało ciała… znowu…

 

próbowałem najpierw na max detalach, full hd i gra działa płynnie dosłownie 2 minuty.

Po przełączeniu na low detale i 30fps jest dokładnie to samo.

 

Gra jest bublem niestety

 

Jakim lepszym ??

 

http://ark.intel.com/pl/products/67355/Intel-Core-i5-3210M-Processor-3M-Cache-up-to-3_10-GHz-rPGA

 

To nadal dwurdzeniowiec w dodatku zamknięty notebooku. A karta NVIDIA GeForce GT 650M to okrojony kastrat pełnowymiarowego GT 650 i nigdy nie będzie miał takiej wydajności jak zwykła desktopowa 650.

 

Po prostu, nadal nie spełniasz wymogów gry a zanim mnie ukamieniujesz to sam sprawdź jaką wydajność ma GeForce GT 650M i zobacz czym się różni twój procek od Q6600 :slight_smile:

 

http://ark.intel.com/pl/products/29765/Intel-Core2-Quad-Processor-Q6600-8M-Cache-2_40-GHz-1066-MHz-FSB?q=q6600

w google starczy wpisać model procesora, pierwszy link powinien być do jego opisu i w nim pisze ilość rdzeni a nie głupoty niektórzy walą. Co z tego że i5 jak dalej 2 rdzenie i gra ma niezłe bugi

Może wyjdzie jakiś patch za jakiś czas, no nic, spróbuje ogarnąć jakieś pieniążki na wymiane grafiki, lub procesora.