FIFA 15 zacina się

dzisiaj zakupiłem fife 15 która nie dużo ale jednak zacina się, sytuacja wygląda tak ze gra tnie się momentami co kilka sekund, coś tam jakąś akcje da się zrobić no ale jednak wolałbym grac bez żadnych zacinań 

4 gb ram

grafika amd radeon hd 6670 

procesor inter celeron cpu g1820 2.70ghz

bardzo proszę o pomoc bo trochę na to kaski wydałem i chciałbym sobie pograć:)

Ten zestaw nie spełnia wymagań sprżetowych pozwalających na płynną grę. Czego się spodziewałeś? 

 

Obniż detale na minimum.

jak nie spełnia? oczywiscie ze spełnia to nie jest tego wina

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/fifa-15-gra-pc-wymagania-sprzetowe.html

Z prockiem Celeron serio? Przecięcia masz bo procek nie wyrabia ale jak wiesz lepiej to po co w ogóle piszesz na forum? Zobacz sobie na wymagania minimalne gry i na testy twojego sprzętu.

tyle że te zacięcia są przy każdych ustawieniach czy to najwyższe czy to najniższe … gra dużo się nie tnie ale jednak…

Lepiej nie będzie. Graj w poprzednią wersję lub zmień sprzęt. 

Wydajność gry się nie zmienia tylko są te zacięcia rozumiecie?.. może się wypowie ktoś bardziej kompetentny? 

Te zacięcia obrazu wynikają właśnie z racji niskiej wydajności sprzętu. Rozumiesz to?

Zmieniaj rozdzielczość, graj w oknie, spróbuj zrobić cokolwiek z grafiką. Zmień częstotliwość odświerzania. Powtarzam, cokolwiek

 

Jak nic nie zadziała to jeśli ci się chce graj ze ścinami

@wuuczkij może wywal wszystko z autostartu, wyłącz wszystkie programy które działają w tle i spróbuj zagrać. Zacięcia obrazu nie muszą być od słabego sprzętu(jak dla mnie taki komputer w zupełności wystarczy) ale mogą być od starych sterowników. Zaktualizuj sterowniki od grafy, może od dźwięku itp. Przeskanuj kompa antywirusem czy nie masz jakiś wirusów zamulających system. Pobierz sobie Ashampoo Win Optimizer i zrób działania takie jak: czyszczenie rejestru, optymalizacja itp. Po tym jest minimalna szansa(ale jest!) na to, że nie będzie zacięć.

Ty nie rozumiesz. Zmieniasz ustawienia grafiki a to nie ma wpływu na procesor tylko na wyświetlany obraz, animacje, detale wszystko to zależy od karty graficznej, a tobie sie tnie gra bo proc nie wyrabia a nie zmienisz ustawień silnika gry który obicza przykładowo tor lotu piłki, sztuczną inteligencję zawodników te elementy chodzą wyłącznie na procesorze i na to trzeba odpowiednią moc obliczeniową.

Rady na grafikę a zobacz na procesor w wymaganiach a jego.

Wystarczy do Fifa 14, nie wystarczy do Fifa 15.

 

Ludzie nie potrafią pojąć, że EA tak mocno podniosła wymagania sprzętowe nowej wersji, bo wcześniej gra działała im na trupach z biedronki. 

wuuczkij na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

 

Po drugie, w internecie wielkie litery oznaczają krzyk - dlatego też proszę poprawić co należy.

Słuchajcie mój kolga miał to samo z zacięciami identyczne jak moje, usunął fife 13 piraconą i mu zaczęła fifa 15 normalnie chodzić po tym jak usunął. Wykminił że to może być przez to bo blokuje origin itp… Zrobiłem to samo niestety nie pomogło.

komputer kolegi:

Processor: Intel® Core™ i3 CPU         530  @ 2.93GHz (4 CPUs), ~2.9GHz

karta : NVIDIA GeForce GTX 660 

4gb ramu 

kup kompa do gier, wtedy graj

Ty to sobie “na full” w kulki lecisz.

 

Odpuść wreszcie, bo odpowiedź uzyskałeś w temacie. Zaprzeczanie niczego nie zmieni.

Odpuścić nie odpuszczę bo wydałem na tą grę trochę kasy i nie podaruje musi mi chodzić dobrze… a jestem pewny, że to nie przez parametry bo gra chodzi płynnie przez 3-5 sekund i po tym czasie sie zacina i potem znowu i tak w kółko. 

No tak, przecież “musi mi chodzić dobrze”, bo musi. Nieistotne, że mam słaby komputer, co wszyscy mi powtarzają. Ja wiem przecież lepiej!

 

Powodzenia.

a czy taki komputer spełnia wymagania? Jest to komputer kolegi i mu działa na full fifa 15

Processor: Intel® Core™ i3 CPU         530  @ 2.93GHz (4 CPUs), ~2.9GHz

karta : NVIDIA GeForce GTX 660 

4gb ramu